Pretīgi, ka ir tādi cilvēki! Kas bija jāizdara grūtniecei, lai viņai ļautu apsēsties metro?

Evening Standart ziņojis, ka Londonā tikusi kaunināta kāda 32 gadus veca grūtniece, tādēļ, ka viņa lūgusi atbrīvot vietu sabiedriskajā transportā.

Rajana Zafāra, kuras grūtniecības vēderu zem bieza apģērba vēl ir grūti pamanīt, zaudējusi valodu un jutusies ļoti aizvainota mirklī, kad kāds cits pasažieris naidīgi izteicies par viņas tiesībām izmantot sēdvietu transportlīdzeklī.

Zafāra izmantoja Londonas metro un viņa bija piespraudusi nozīmīti, uz kuras rakstīts “Baby on board” (mazulis iekšā), kas tiek piešķirta visām stāvoklī esošajām sievietēm, lai izvairītos no starpgadījumiem ar citiem pasažieriem sabiedriskajā transportā.

1446404662-baby-on-board-metro

Sieviete lūgusi veselajam vīrietim, kas sēdējis invalīdu un grūtnieču vietā, lai viņš palaiž apsēsties. Vīrietis piecēlās, bet tajā brīdī kāda cita sieviete apsēdās atbrīvotajā vietā. Kad Zafāra centās paskaidrot, ka šī vieta atbrīvota viņai, blakus sēdošais vīrietis viņai pajautāja, kādēļ gan viņa būtu pelnījusi apsēsties.
Kad viņa vīrieti informēja, ka ir stāvoklī un parādīja nozīmīti, bet viņš nekaunīgi pajautājis: “Kur tad ir bērns?”
Zafāra bija ļoti aizvainota, viņa pastāstīja: “Es vīrietim pateicu, ka esmu vēl sākotnējā grūtniecības stadijā, tādēļ vēders vēl nav ļoti manāms, bet tas nebūt nenozīmē, ka es nejūtos nogurusi un man nav sliktas dūšas.”
“Man bija tālu jābrauc un jau tagad es ciešu no sliktas dūšas. Jūtos ļoti nogurusi un pārvietoties sabiedriskajā transportā ir grūti, it īpaši tādēļ, ka tur nav ko elpot.”
Zafāra uzskata, ka sievietēm ar šādu attieksmi sabiedriskajā transportā jāsaskaras visai bieži, tādēļ viņa aicina cilvēkus būt iejūtīgākiem pret sievietēm stāvoklī.

Avots: cosmopolitan.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">x</cite>

  Nav ko taisīt bērnus, tad nebūs tādu problēmu.

  • <cite class="fn">Anonīms</cite>

   Tu esi idiots. Kad pašam būs sieva stāvoklī, tad sapratīsi. Ja vispār tādu dabūsi. Sīkais kverplis!

 • <cite class="fn">x</cite>

  Pretīgas ir tieši grūtnieces. Man tāāā riebjas bērni. Es arī nekad nelaistu savā vietā šādu mātīti. Mana vieta!!!! Pati vainīga, ka apaugļojusies.

 • <cite class="fn">3 x mamma</cite>

  Gaidot 3 bērnus tikai 1x tiku palaista apsēsties un arī pateicoties saprotošai konduktorei, kura piecēla sēdošu pusaudzi. Bet ar to ir jāsamierinās, kā es varu zināt, vai citi sēdošie cilvēki jūtas labāk par mani? Pati laidu sēdēt pensionārus vēl pēdējos mēnešos. Grūtniecība nav nekāda invaliditāte, lai to tā uztvertu un prasītu tādu attieksmi.

 • <cite class="fn">kaptenis</cite>

  da ko jus te dzenat murgus, konkreta situacija tas vecis ir galiga lupata publisks fuj ari citiem tadiem kuriem gruti pacelt savu dirsu un palaist sievieti!!
  Dzentelmenis ta nerikojas un meli nevirina!

 • <cite class="fn">pūcīte</cite>

  HA !!!VAJADZĒJA GRŪTNIECEI IZVEMTIES , UZREIZ BŪTU VIETAS KM RĀDIUSĀ !!!

 • <cite class="fn">Aivars Žindulis</cite>

  Grūtnieces ir tieši tādi pat cilvēki, ķā visi pārējie. Neapvainojiet viņas ar īpašu attieksmi, cilvēkiem nepatīk, ka viņus žēlo. Tas liek justies nožēlojamiem. Tā ka nedrīkst būt nekādu diskriminācijas pazīmju!

  Es tīri labi to zinu, jo savulaik ar lauztu kāju un kruķiem dabūju pārvietoties autobusos. Pat tad, ja izdevās kādu sēdvietu izkarot, apkārt visi šņāca un es pats jutos sū. Tā, lūk!

 • <cite class="fn">Lelde</cite>

  Pirmā iemaksa par labu auto jau šogad? Izsmalcināta rotaslieta mīļotajai sievietei, dāvanas tuviniekiem, traka Jaungada ballīte draugu lokā un nedēļas atvaļinājums kādā no slēpošanas kūrortiem? Tu arī to vari! Paspēj piepildī savus slēptākos sapņus vēl šogad. Reģistrējies šeit: https://goo.gl/3OxSEu sagaidi svētdienas izlozi un sāc jaunu dzīvi – tādu, par kuru vienmēr esi sapņojis!
  (un nopērc savai topošā bērna mammai auto!)

Pievienot komentāru