Pusaudzis kanalizācijā iemeta petardi un pats uzlidoja gaisā (video)

Gados jaunais Ķīnas iedzīvotājs tika nofilmēts video novērošanas kamerās, veicot kādu ļoti bīstamu eksperimentu: viņš kanalizācijas lūkā iemeta petardi. Interesants ir fakts, ka līdzās atrodas pieauguši cilvēki, kas nevienā brīdī neiedomājās bērnu apstādināt.

Kadros redzams, ka metāna sprādziena rezultātā pusaudzi uzmeta gaisā trīs metru augstumā. Diemžēl nav zināms, kādā stāvoklī pašlaik atrodas zēns, tā mums ziņo “Daily Mail”. Šis video tika publicēts “Sina Weibo” mājaslapā. Šis video kārtējo reizi atgādina, cik ļoti uzmanīgam jābūt ar salūta laišanu Ķīniešu Jaunajā gadā.

Interesants ir arī fakts, ka šis jaunais cilvēks nebūt nav pirmais, kurš izdomā kanalizācijas notekās uzrīkot salūtu. Analogi video jau klaiņoja internetā – tajos redzams, ka šāda veida eksperimenti ne pie kā laba nenoved.

Avots: Sina Weibo


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close