Sieva pieķer vīra mīļāko, kuru kailu arī piekauj – tas viss tiek fiksēts video

Sieva izsekoja, kurp devās viņas vīrs, lai kopā ar savām radiniecēm uzorganizētu sievietei pamatīgu pārsteigumu.

34 gadus vecā Duna Ljana kļuva aizdomīga, kad vīrs sāka aizvien biežāk nebūt mājās. Lai uzzinātu, kas par lietu, sieviete kopā ar saviem trim bērniem, izsekoja savu 35 gadus veco vīru Ngiju Ljanu.

Izrādījās, ka vīrs regulāri devās prom no mājas, lai dotos pie savas mīļākās. Kad ģimene iebrāzās iekšā mājā, viņi ieraudzīja, ka Dunas vīrs gulēja ar kaut kādu sievieti gultā, turklāt vīrs turp bija nācis pēc nakts maiņas rūpnīcā Vjetnamā. Abi divi esot vēl bijuši pilnībā apģērbti. Tad Duna ieķērās sāncensei matos un norāva viņai nost visu apģērbu. Bet viņas vīrs stāvēja blakus un vēroja.

“Neviens neuzdrīkstējās iemaisīties, jo nesaprata, kas vispār notiek. Es zinu to, ka istabā sēdēja divi cilvēki, bet pēc tam sieva un viņas radinieki izvilka šo sievieti ārā, nogrieza viņai matus, izģērba un klaji paņirgājās.”

Lasi arī: Pieci, ar seksu saistīti, lielākie skandāli, kuri satricināja Krieviju

Igija lūdza policistiem nesākt krimināllietu, lai gan izmeklēšana pašlaik vēl norit pilnā sparā. Izrādījās, ka sieviete, ar kuru gulēja vīrietis, bija viņa kolēģe. Sievietei pašai ir vīrs un divi bērni.

Šķir otru lapu, lai noskatītos video


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close