Sagatavotajam sastāvam var pievienot klāt arī nedaudz šķidro ziepju, lai maisījums labāk pieliptu pie nevēlamās veģetācijas. Izsmidziniet šķīdumu tieši uz nezālēm. Galvenais šajā gadījumā ir būt uzmanīgiem, lai līdzeklis nenokļūtu uz blakus augošajām kultūrām.
Lai novērstu atkārtotu dīgšanu, apstrādājiet augsni ap nezāļu saknēm ar to pašu šķīdumu. Šāda rīcība iznīcinās to sakņu sistēmu. Ja ir daudz nezāļu, šķīdumu var būt nepieciešams lietot atkārtoti.
Ja vēlaties izmēģināt vēl kādu metodi, tad vienkārši aplejiet nezāles tieši ar verdošu ūdeni. Šī metode īpaši labi darbojas, ja nezāles aug starp plaisām bruģī vai ietvēs. Karstais ūdens būtībā “izvāra” augu, un tas iet bojā. Vai arī apkaisiet ar sodu nezāles, īpaši seguma vai piebraucamo ceļu plaisās. Tā tās izžāvē, mainot augsnes pH, padarot to nelabvēlīgu nezāļu augšanai.
Kā balināt plastmasas palodzes – 3 labākās metodes problēmas risināšanai
Ņemiet vērā, ka vislabākais laiks, kad apstrādāt nezāles ar iepriekš minēto līdzekli, ir pavasarī, pirms sējat kultūraugus.
Tevi noteikti interesēs
- Seni tautas ticējumi: 8 lietas, ko nedrīkst darīt Lielajā Piektdienā, lai nepiesauktu neveiksmiby Laura Blūma
- Atvēra saldētavu un starp saldētajiem produktiem pamanīja vara gabalu: izrādījās, ka laukos daudzi tā daraby Rinalds Bergmanis
- Tomāti būs brīvi no fitoftoras – eksperts atklāj labāko veidu, kā atbrīvot dārzeņus no kaitesby Anete Vītola