Solvita, kura piecus gadus Latvijā ārstēja vēzi, zaudējusi cīņu ar baiso slimību; Viņa aizgāja mūžībā Izraēlas klīnikā

“Jums nepaveicās ar diagnozi”, “cerību faktiski nav”. Šādas frāzes Solvitai nācās dzirdēt no Latvijas ārstiem. Trīs gadu laikā Latvijā veiktas vairākas operācijas un izieta ilgstoša rehabilitācija, taču tad klīnikā Izraēlā tika noskaidrots, ka Solvitai ir pavisam cita diagnoze, nevis vairogdziedzera audzējs.

“Pašsajūta bija laba, daudzi man teica – nav tev nekāds audzējs. Bet nu bija uztaisītas analīzes un punktēšanas – visur uzrādījās, ka ir ļaundabīgs. Tā mani trīs gadus ārstēja, ārstēja, bet neko pa lielam daudz nedarīja – uztaisīja joda terapijas un viss. Tad pēkšņi man sāka parādīties krampji – labajā pusē gan roka, gan kāja. Griezos pie savas ārstējošās dakteres, ka man tāda lieta, bet viņa tik noteica, ka tie laikam ir asinsrites traucējumi,” iepriekš stāstīja Solvita.

Tikai tad, kad sieviete nokļuva slimnīcā, viņai konstatēja, ka galvā ir audzējs. Pēc galvas operācijas Solvita divas reizes saņēmusi satarošanu galvai, pēc kuras šķitis, ka paliek labāk, bet tad viņa sākusi strauji nomest svaru. Solvita griezusies pie savas dakteres, jo viņai bija piemeties tāds klepus, ka neesot līdzējušas pat antibiotikas, bet ārste ieteikusi padzert pienu ar medu.

Lasi arī: Ķīmiķe skaidro, cik bīstamas ir polikarbonāta siltumnīcas

Viņa ārstei lūgusi, lai izraksta rentgenu plaušām, bet ārste rezultātos saskatījusi pneimoniju, nevis audzēju plaušās. Savākusi visus analīžu rezultātus, Solvita par ziedotāju līdzekļiem un ar fonda “ziedot.lv” atbalstu devās uz klīniku Izraēlā, kur tika konstatēts, ka primārais ir plaušu vēzis, nevis vairogdziedzera. Izraēlā veiktās pārbaudes liecinājušas, ka Solvitai ir šķidrums sirdī, kuru Latvijā mediķi uzskatījuši par pneimoniju.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru