ŠOS 5 automašīnu modeļus izvēlas paši nepaklausīgākie autovadītāji! Vai esi viens no viņiem?

Audi Quattro

Protams, viena no automašīnām ir šī. Pirmais auto ar quattro pilnpiedziņu bija Audi Quattro, Šo automašīnu ir iemīļojuši visi Audi fani un cienītāji. Mūsdienās Audi Quattro bieži veido tieši rallija posmiem. Tu esi asu izjūtu cienītājs!

Subaru Impreza

Tiem kuriem patīk adrenalīns un citu cilvēku uzmanība, tad noteikti sēdīsies pie šī auto stūres. Automašīna, kura ir izpelnījusies auto entuziastu cieņu. Ja tev ir Subaru Impreza, tad noteikti zini, kas ir ”tās dienas” ziemas laikā.

Mitsubishi Galant

Šo automašīnu vadītāji vēlas būt neuzkrītoši, bet draugu vidū vēla būt cienīti un apskausti. Viņiem nav svarīgs ātrums, bet gan viņi vēlas tikt pamanīti un uzrunāti. Šie cilvēki ir mierīgi, bet ar savu ”odziņu”.

Peugeot 406 Coupé

Sportiska, eleganta un automašīna, kura prot citu automašīnu vidū izcelties. Tieši tāds pats ir tās īpašnieks – mīl cilvēku uzmanību un ļoti daudz ir spējīgs runāt par par vienu tēmu. Automašīna ir domāta nevis ”skrējējiem”, bet gan cilvēkiem, kuri prot novērtēt elegantas lietas kā pats īpašnieks.

BMW E36

Protams, kur gan bez šīs markas! Jauniešu vidū tā ir ļoti populāra, jo nemaksā daudz, bet ir spējīga konkurēt par ar daudz jaunāka gada automašīnām. Tās īpašniekam svarīgs ir ātrums un jauda, bet par izskatu viņi domā kā pēdējo. Mēģina visu uzmanību pievērst tikai sev un nevienam citam, bieži tas arī izdodas.

Lasi vēl: Kā ar ikvienā mājā atrodamām lietām samazināt mitruma veidošanos automašīnā?

Avots: revolucija.eu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru