Strutene un tautas lietošanas metodes
Šis augs tā labvēlīgo īpašību, kā arī plašā darbības spektra dēļ ir aktīvi izmantots tautas ārstn***ības metodēs daudzās valstīs. Kopš seniem laikiem sievietes ir izmantojušas šo augu, lai saglabātu un saglabātu veselību un skaistumu. Šis augs vienmēr ir bijis populārs gan agrāk, gan tagad. Mūsdienās tās īpašības plaši izmanto skaistumkopšanas nozares speciālisti ādas skaistumam un jaunībai, veselīgu matu uzturēšanai.
Strutenes izejvielu sagāde
Tiek savāktas visas šī auga daļas, jo tās visas sniedz labumu. Bet kolekcija tiek veikta dažādos gada laikos.
Jūnija pirmajās dienās ir pienācis laiks sagatavot dzinumus un lapas. Labākais laiks sakņu izrakšanai ir agrs pavasaris vai līdz ar rudens iestāšanos.
To visu žāvē atsevišķi viens no otra un no citiem augiem. Vislabāk kaltēt apmēram 50°C karstumā, bet ne tiešos saules staros. Sagatavotās izejvielas glabājiet sausā vietā un neļaujiet iepakojumam kļūt mitram.
Galu galā katra cilvēka ķermenis ir atšķirīgs, tam ir savas īpašības, un nav zināms, kā efekts izpaudīsies.
Vismaz tas var neatbilst jūsu ķermenim vai var izraisīt ale***ju, vai var būt nesaderīgs ar citām z***m un izraisīt nopietnas blakuspar****bas. Tāpēc noteikti nevajadzētu pašārs***ies.
Kur vēl izmanto strutene?
Šī auga unikālās īpašības tiek izmantotas arī metāla melnināšanā, krāsu ražošanā un dažādu virsmu dezin***cijā. Metāls, kas apstrādāts ar šīs sulu, vairs nav pakļauts rūsai.
Šāds interesants augs ir šī strutene, kas ir gan noderīga, gan in***a. Turklāt tas piegruž dārza gabalus. Mūsdienās bērnībā bieži redzēju, kā mana vecmāmiņa ar šī auga sulu nemitīgi smērēja uz rokām varžacs un klepus, tās ātri sadzija.
Lasi vēl: Žāvētus ķiplokus veikalā nepērku, gatavoju pati, tas aizņem ne vairāk kā 5 minūtes, parādu savu metodi (bez žāvētāja)
Nav brīnums, ka viņi to sauca tā – strutene – tas dziedē visādas čūlas uz ķermeņa.