Suns norādīja saimniekiem uz to, ko pat ārsti nevarēja no sākuma atklāt! Aizkustinošs stāsts

Šis stāsts ir par kādu pāri, kas sava suņa dēļ saprata, ka ģimenē gaidāmas lielas izmaiņas. Noteikti dalieties ar šo aizkustinošo stāstu arī ar citiem!

Šis stāsts laikam liks aizdomāties tiem, kas domā, ka suņi ir tikai spalvu kamoliņi, kas neko vairāk kā pamatvajadzību apmierināšanu nezina un nesaprot. Zvēru galvās, protams, nevar ielīst, taču viens ir skaidrs – viņi saprot daudz, tikai neprot mums pat to pastāstīt!

Alana apgalvoja, ka grūtniecības testu veica divas reizes un abas reizes rezultāti bijuši negatīvi. Lūk, kas sievieti pārsteidza – viņas suns Keola sāka ļoti īpatnēji uzvesties. Sieviete suns esot apgāzis miskasti un sācis tajā rakņāties. Kad Alana pienāca, suns bija pārstājis raksties, jo atrada grūtniecības testu. Izrādās, ka grūtniecības tests esot bijis pozitīvs. Pat ārsti sievietei teica, ka viņa neesot stāvoklī, lai gan Alanai bieži bijusi slikta dūša. Suns atklāja ko tādu, ko pat ārsti nevarēja atklāt.

Turklāt, Alana teica, ka grūtniecības laikā Keola nemitīgi atradusies viņai blakus. Ja sieviete apgūlās uz muguras, tad Keola vienmēr likusi savu galviņu viņai uz vēdera. Un jā – Alana tiešām bija stāvoklī. Gan Alana, gan viņas vīrs Rikijs bija ārkārtīgi laimīgi, tādēļ viņi ieteica jebkuram, kam mājās ir mīlulis, jo īpaši suns, pievērst uzmanību tam, kā viņi izturas pret jums. Tieši viņi var jums pavēstīt ko tādu, kas izmainīs visu dzīvi!

Lasi vēl: Kāds suns būtu tev piemērots, balstoties uz tavu Zodiaka zīmi? Ieskaties un uzzini!

Avots: fithacker.ru

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru