Neatkarīgi no tā, kādus līdzekļus jūs pastāvīgi izmantojat vannas istabai, agrāk vai vēlāk jums tā būs jātīra. Kubi, bumbiņas, iepakojumi, tabletes skalošanas cisternai un zem tualetes poda malas piešķir noteiktu svaigumu, dezinficē virsmu un atbrīvo no netīrumiem.
Taču svītras un kaļķakmens joprojām nepazudīs. Un jo vairāk laika paiet starp tīrīšanu, jo biezāks ir aplikuma slānis, jo grūtāk to notīrīt.
Tāpēc laiku pa laikam ir jāveic vispārējā santehnikas tīrīšana. Labākais variants ir reizi nedēļā.
Ko nozīmē tīrīt
Ir daudz īpašu tualetes līdzekļu, nav jēgas tos uzskaitīt. Bet es gribu ieteikt ļoti vienkāršu līdzekli, kas maksā divus eiro un lieliski attīra. Un pats galvenais, tas noēd jebkādas kaļķakmens nogulsnes.
Galvenais nesākt tā veidošanu līdz pēdējam punktam, kad to sakopt nebūs iespējams.
Tas ir vienkāršs etiķis. Mēs to atšķaidām ar ūdeni proporcijā no 1 līdz 3 un izsmidzinām tualetes poda virsmu. Vai arī noslaukiet ar mitru drānu, lai šķidrums paliktu vismaz 40-60 minūtes.
Etiķis izēd netīrumus, un atlikumus var ieliet iekšā, lai iznīcinātu arī nogulsnes uz kanalizācijas sienām.
Lasi vēl: 5 labākās zvaigžņu zīmes, kas dzimušas, lai ķertu veiksmi aiz astes!
Ja jums nepatīk stiprā etiķa smarža, varat izmantot citronskābi. Pulvera iepakojumu atšķaida pusglāzē ūdens un tādā pašā veidā notīra vannas istabas virsmu.
Šķir otru lapu, lai lasītu turpinājumu…
Tevi noteikti interesēs
- Meteorologs Toms Bricis nāk klajā ar pirmajām precīzajām februāra prognozēm: atkal gaidāmi pamatīgi rekordi?by Laura Blūma
- Ornitologs Dmitrijs atklāj, vai apgalvojums, ka putnus nedrīkst barot ar maizi, ir patiessby Laura Blūma
- Es nezinu iemeslu… Pazīstamais TV žurnālists Andrejs Volmārs nosauc Latvijā pazīstamu cilvēku, kurš atsakās nākt pie viņa uz intervijuby Laura Blūma