Starp citu, uz aizkaitināmību bieži ir tendēti cilvēki, kuriem saskaņā ar ajūrvēdu ir Pita-doša pārsvars. Šiem cilvēkiem nav sveša nebeidzamā migrēna.
Emocijas ne tikai ietekmē orgānus, tās parādās orgānos. Piemēram, prieks “piedzimst” sirdī, dusmas un niknums – aknās, skumjas un bēdas – plaušās. Skumjas parādās liesā, bet bailes un satraukums – nierēs.
No ķīniešu medicīnas viedokļa raugoties, kuņģis un zarnas ir pirmās, kas saņem triecienu, kad mūsu psihe nespēj tikt galā ar emocionālo intensitāti. Viss, ko mēs nespējam mierīgi uzņemt, burtiski “nogulsnējas” kuņģī.
Kad jūtat, ka esat pārņemts ar emocijām, mēģiniet tām nepadoties vismaz pirmās 12 sekundes – koncentrējieties uz vienmērīgu, mierīgu elpošanu. Tiek uzskatīts, ka pēc tam emocijas zaudē savu postošo ietekmi.
Tevi noteikti interesēs
- Kāpēc daži kaķi ņaud skaļāk un biežāk, nekā citi?by Laura Blūma
- Apstrādā lāpstu pirms lietošanas ar šo līdzekli, un sniegs pie tās vairs nelips, bet darbs ritēs vieglāk un ātrākby Anete Vītola
- Manu viesu iecienītākā uzkoda, kas tiek apēsta uzreiz. To var pagatavot ātri un ļoti viegli (recepte, kad viesi ir pie sliekšņa)by Jeļena Kuzmenko