Traģisks gadījums, kad vīrs ar savu sievu nolemj spēlēt “izvarošanu” un vīrs beigās nonāk cietumā!

Vīrs ar sievu bija jau iepriekš bija runājuši par kādu seksuāla rakstura fantāziju – izvarošanu. Lai viss būtu autentiski, vīram “jāuzbrūk” sievai negaidīti. Tā arī viņš izdarīja, un nu ir cietumā!

24 gadus vecs vīrietis no Melburnas nākamos 4 gadus pavadīs cietumā un viss pārpratuma dēļ. Viņš ar savu sievu bija apsprieduši seksuālas fantāzijas (izvarošanas) izspēlēšanu mājās negaidītā veidā un viņš nolēma rīkoties pēc tam kad, viņiem abiem mājās vieniem esot, sieva manāmi esot flirtējusi un iegājusi viesu guļamistabā. Viņš viņai sekoja uz istabu, aizspieda muti ar roku, novilka viņas un savas bikses, un kas notika tālāk saprotiet paši. Nākamajā lapā lasiet kāpēc pēc šī gadījuma viņš nonāca cietumā! Situācija tiešām izvērtās pavisam negaidīti!

Lasi vēl: Traģisks gadījums, kad 20 mārciņu vērta mākslīgā dzimumlocekļa izmantošana noved līdz cietumam…

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kāpēc vīrs tagad atrodas cietumā!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close