Tu neticēsi, ko Kanādas valdība grasās likt darīt vecākiem, kuri atteiksies vakcinēt savus bērnus

vaccination-e1463182306613-680x382

Vakcinēt vai nevakcinēt – tāds ir jautājums Kanādā saistībā ar bērnu vakcinēšanu pret poliomielītu, masalām un stingumkrampjiem. Valdība ir nākusi klajā ar ideju jautājuma risināšanai.

Bērnu vakcinēšana ir diezgan diskutabls jautājums. Daudzi pieaugušie nevēlas vakcinēties, jo uzskata, ka vakcīnas ir kaitīgas veselībai, dažiem reliģiskie uzskati liedz to darīt – tad šajos gadījumos kur nu vēl vakcinēt bērnus! Turpretī citi uzticas zinātnei un ārstiem un bez iebildumiem dodas saņemt vakcīnu gan sev, gan savām atvasēm. Bet, kam ir taisnība – tiem, kuri saka, ka vakcīnas ir kaitīgas veselībai vai tiem, kuri uzskata, ka tās sniedz organismam aizsardzību pret konkrētajām saslimšanām?

Lasi vēl: Kā izskatījās PSRS laika medicīna. Vai tu atceries, kā tas bija?

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kādu risinājumu piedāvā Kanādas valdība bērnu vakcinēšanas jautājumā!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close