Vadītāja tiešajā ēterā atkailinājās, jo viņas apakšveļā esot bijis “zirneklis”

Illinka Vindzičī kleitā un augstpapēžu kurpēs sāka tiešajā ēterā lēkāt, lai dabūtu ārā no apakšveļas kukaini.

Rumānijas TV pārraides “Bravo, jums ir stils!” vadītāja Illinka Vindzičī krita panikā un sāka atkailināties tiešajā ēterā, domādama, ka viņai apakšveļā ir ticis zirneklis. Notikušā incidenta video jau ir ievietots YouTube.
Cenšoties noturēt līdzsvaru un vienlaikus dabūt ārā kukaini no apakšveļas, raidījuma vadītāja lēkāja uz vietas un cēla augšā svārkus. Notikuma laikā viņa nemitīgi cēla augšā savus svārkus, bet vienu brīdi pagāja mazliet malā, cerēdama nebūt tieši kameru objektīvos.

Lasi arī: Viņu apsmēja noslīdējušas sejas dēļ, bet tev viņa ir jāredz tagad!

Kāds no raidījuma dalībniekiem, kurš video redzams zelta žaketē, centās būt džentlmenis un palīdzēt dāmai tikt galā ar radušos problēmu. Saprotams, ka biksītēs viņš neielīda, taču paguva kārtīgi izpētīt raidījuma vadītājas ķermeni.
Sapratusi, ka viņas apakšveļā nav nekādu zirnekļu, raidījuma vadītāja atgriezās pie darba. Viņa devās atpakaļ uz savu vietu un turpināja raidījumu no tā brīža, kuru viņa izjauca sava kuriozā atgadījuma dēļ.


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close