Universitātes profesori Čārlzs Gerba un Kellija Reinoldsa norādījuši, ka tualetes ir no vienas vietas klātas ar baktērijām, mikrobiem un patogēniem, kuras mīt cilvēka taisnajā zarnā un urīnā.
Katru reizi, kad tu tualetē nolaid ūdeni, baktēriju un citu slimību izraisītāju daļiņas izkļūst no poda un nosēžas uz apkārtējām virsmām. Turklārt ar katru ūdens skalošanas reizi slimību izraisītāju daudzums uz virsmām kļūst arvien lielāks.
Un katru reizi, kad tu pieskaries jebkurai virsmai tualetē – vienalga, vai tas būtu poda vāks vai tualetes papīra turētājs, vai siena – visas šīs sliktās baktērijas nokļūst uz tavām rokām.
Ja tu tualetes izmantošanas laikā aiztiec telefonu, tas viss nepārprotami nokļūst arī uz tā. Tāpēc, pat ja tu pēc tualetes kārtīgi nomazgā rokas, tu arī pēcāk būsi saskarē ar visiem neredzamajiem tualetes mošķiem, kuri var izraisīt tev visdažādākās slimības, sākot no caurejas līdz infekcijām.
Avots: mirror.co.uk
Tevi noteikti interesēs
- Lieldienās jāceļas agri un jādedzina zaļa svece: spēcīgi senlatviešu rituāli, lai piesaistītu naudu, veiksmi un mīlestībuby Laura Blūma
- Māsa pameta darbu ārzemēs un atgriezās mājās ar negaidītām ziņām: nezinu ko mums tagad darītby Rinalds Bergmanis
- Gribēju vīram sagādāt pārsteigumu, bet pieķēru viņu ar citu: tad nolēmu rīkotiesby Rinalds Bergmanis