Vai vīrietim ir vajadzīgas attiecības ar sievieti, kurai pāri 45? Domāju, ka nē

45-50 gadu vecumā sievietei iestājas Balzaka vecums. Psiholoģijā tas tiek uzskatīts par brieduma periodu un diezgan grūtu laiku sievietei. Ja uzmanīgi izlasīsi manu rakstu, sapratīsi, kāpēc es tā izturos pret šīs vecuma grupas sievietēm.

Attiecībām ar sievieti 45+ ir vairāk mīnusu nekā plusu. Visticamāk kopīgu bērnu jums nebūs, jo sievietēm šādā vecumā grūtniecība un mātes pienākumi ir grūti gan morāli, gan fiziski.

Protams, sava nozīme ir jūtām, bet es neuzskatu to par galveno iemeslu, lai sāktu šādas attiecības. Protams, ja jums ir 60+ un jums neviena nav, tad, iespējams, šādām attiecībām būs jēga.

Tomēr, ja jūs vēl neesat sasnieguši šo atzīmi, un jums pat vēl nav 45, tad es uzskatu šādas attiecības par nevajadzīgām.

Ikviena cilvēka galvenais mērķis ir pēcnācēju atstāšana. Bet ar sievieti, kurai jau pāri 45, tas noteikti nebūs.

Ja aizmirst par dzimtas turpinājumu, tad šādās attiecībās vienalga būs pārāk maz pozitīvā. Nobriedušai sievietei ir grūti pielāgoties un izmantot jau iegūto dzīves pieredzi jaunās attiecībās.

LASI VĒL: Pēc apšaubāma komplimenta 40 gadu vecumā sapratu, ka pietiek tēlot jaunu dāmīti. Lūk, ko es izdarīju!

Sievietēm 45+ ,kuras līdz šim brīdim nav atradušas savu otro pusīti, visticamāk kaut kas nav kārtībā. Jo ne tāpat vien viņas līdz šādam vecumam paliek vienas.

Veselīgām un harmoniskām attiecībām es iesaku izvēlēties daudz jaunāku sievieti. Jo jums būs grūti vērot, kā jūs abi novecojat. Tāpēc, pirms uzsākt attiecības ar nobriedušu sievieti, padomājiet par visiem plusiem un mīnusiem.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">Arvīds</cite>

  Tā vien liekas, kā šobrakstu ir izveidojis 20gadīgs šmurgulis bez jebkāda sapratnes par attiecībām 😁

 • <cite class="fn">Čigāns</cite>

  Izlasīju…un gandrīz apraudājos..
  Man tā patīk sievietes pēc 45…šīs dziļās acis,kā Dvēseles spogulis!…un patiesais prieks ko sieviete izjūt par sev veltīto mīlestību!
  Jūs sajūtat to pašu….ka nespējat to aizmirst…un saprotat ka nevēlaties no šī cilvēka aiziet…ne uz mirkli.

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  Tiešām? Tev ar galvu viss kārtībā? Ja nav par ko rakstīt, tad labāk neraksti neko..

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  Piekrītu, sievietes jau pēc 35 gadiem nav derīgas

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  “Ja uzmanīgi izlasīsi manu rakstu, sapratīsi, kāpēc es tā izturos pret šīs vecuma grupas sievietēm.” Šito sauc par “rakstu”?

 • <cite class="fn">Lady</cite>

  Man šogad paliks 52, manam vīrietim, ar kuru kopā esam jau 15 gadus, šogad paliks jau 40. Nesen atskārtu, ka vēl nekad manas dzīves laikā man nav bijis 40-gadīgs vīrietis! (Nu, protams, es ar’ nekad vēl nebiju savā vecumā…)
  Jāsaka tā, kamēr mums abiem kopā ir labi, vecumam nav nozīmes.

 • <cite class="fn">Ozols</cite>

  Rakstā minēts, ka šis vecums sievietei esot grūts posms, kaut gan nekas konkrēts nav paskaidrots. Nu tad uzmetīsim cilvēkiem, kad viņām ir grūti un pagaidīsim, kad būs labi, lai tad varam beidzot veidot cieņpilnas un nopietnas attiecības. Bet ja tā nopietni, šo rakstu viegli var nodēvēt par “naida kurināšanu”, kur kārtējo reizi sievietes tiek pataisītas mazāk vērtīgas nekā vīrieši.

Leave a Comment