Vienkārši ieber un ej gulēt, bet no rīta pods būs baltāks par sniegu; Pārbaudīju man pazīstama santehniķa padomu

Tualetes poda tīrīšana nav svarīga tikai estētikas un higiēnas nolūkos, bet arī no praktiskā aspekta, jo tā palīdz saglabāt poda labu stāvokli un paildzina tā kalpošanas laiku.

Netīrs pods ir ideāla vide baktēriju, vīrusu un citu mikroorganismu attīstībai. Turklāt, ja tas netiek regulāri kopts, var veidoties nepatīkamas smakas, kas negatīvi ietekmē visas telpas gaisa kvalitāti.

Lasi arī:

Lai kartupeļi ziemā neizdīgtu un nezaudētu uzturvērtību, izmantoju omītes knifiņu. Tupenīši garšos kā tikko no dobes

Sarmīte saņēma SMS no sen mūžībā aizgājušās mātes, bet, atverot īsziņu, viņa pēkšņi sastinga uz vietas

Regulāra tīrīšana novērš arī kaļķakmens un citu nogulšņu veidošanos, kas var bojāt poda virsmu un izraisīt traipus, kurus vēlāk ir grūti notīrīt. Labi uzturēts tualetes pods kalpos ilgāk, jo tas nebūs pakļauts korozijai vai citiem bojājumiem, ko var izraisīt netīrumi un uzkrātais kaļķakmens. Tādējādi regulāra tīrīšana nodrošina ne tikai labāku higiēnu un smaržu, bet arī palīdz uzturēt poda estētisko izskatu un funkcionalitāti.

Foto – Pexels

Higiēna un dezinfekcija 

Izmantojiet suku katru dienu, lai noņemtu nogulsnes un citus gružus. Izmantojiet antiseptiskos un dezinfekcijas līdzekļus, lai iznīcinātu baktērijas un novērstu smakas. Notīriet ne tikai poda iekšpusi, bet arī ārējo virsmu, skalošanas rokturi un poda vāku. Tīriet tualetes notekas sistēmu reizi nedēļā, lai izvairītos no aizsprostojumiem.

Kad esat pabeidzis tīrīšanu, noslaukiet ar lupatu vai papīra dvieļiem, lai izvairītos no traipiem. Neaizmirstiet notīrīt arī citas virsmas, kas atrodas blakus santehnikai, tostarp grīdu, sienas un grīdlīstes.

Kā pareizi ēst hurmu – izrādās, visi to darījuši nepareizi

Bet kāda ir santehniķa metode?

 

ŠĶir otru lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment