Vienpadsmit lietas, ko nedara gudras sievietes pēc 45 gadu vecuma

1. Ekonomēt uz sevi

Nevar nepiekrist apgalvojumam, ka sieviete ir jauna vienmēr, jebkurā vecumā. Sieviete nekļūst veca – cik gan daudz dziesmu, filmu un dzejoļu ir veltīti mūžīgajai, nevīstošajai sievietes jaunībai. Taču – lai to panāktu, jāpieliek nedaudz pūļu.

Šajā rakstā pastāstīsim, ko kategoriski nedrīkst darīt nobriedusi, pašpietiekama un pārliecināta sieviete, kurai ir nedaudz virs 45 gadiem.

Mēs saprotam, ka jums ir vīrs, bērni, suns, mājoklis un liela daļa algas aiziet ģimenei. Nākas ekonomēt, un, pirmkārt, uz sevi. Protams, radiniekiem un tuviniekiem jums nav žēl nekādas naudas. Bet! Mīļās dāmas – nedrīkst dzīvot tikai citu dēļ, dažkārt vajag iepriecināt arī sevi. Katru mēnesi pasniedziet sev kādu nelielu dāvanu – skaistas kurpes, blūzi, svārkus vai skaistuma salona apmeklējumu. Mēs esam pārliecināti, ka jūsu tuvinieki arī vēlas redzēt savu mammu, sievu, māsu skaistu, stilīgu un laimīgu.

2. Izvēlēties īsu matu griezumu

Kurš ir teicis, ka īss matu griezums padara jaunāku? Labi, kādu varbūt tas padara jaunāku, bet citu – tieši otrādi – vecāku. Pašlaik ir īstais laiks eksperimentiem ar frizūrām – pamēģiniet karē, pēc tam ataudzēt matus garākus, nokrāsot tos rudus vai veikt atsevišķu matu šķipsnu balināšanu vai nokrāsošanu kontrastējošās krāsās. Mati ir sievietes galvenā rota jebkurā vecumā, kāpēc gan tos uzreiz nogriezt?

Turklāt neaizmirstiet par ārstnieciskajām procedūrām matiem – izmantojiet termoaizsardzību un līdzekļus, kuri nav jāizmazgā, palutiniet matus ar barojošām maskām un regulāri apmeklējiet frizieri. Pareizi rūpējoties par galvas rotu, tā būs jūsu vizītkarte vēl vismaz 20 gadus.

3. Izvēlēties apģērbu kā vecenītei

Daļa sieviešu pēc 45 piepeši nolemj: viss, jaunība pagājusi, pietiek nēsāt šaurus džinsus un skaistus topus, pienācis laiks iegādāties bezformīgu pelēku mēteli, tumšus svārkus līdz grīdai un sintētisku blūzi ar dīvainu ziedu rakstu. Tagad mode nav domāta mums, bet tikai jaunām meitenēm. Mēs patiesi ceram, ka jums nav šādu domu, taču – ja jums ienāk prātā iegādāties izteikti kādu “pensionāres” apģērbu vai aksesuāru, uzreiz sev sakiet: “Stop! Atcerieties, ko saka par sievieti, kura sasniegusi 45 gadus?” Ka viņa ir dāma Balzaka vecumā.

4. Izvēlēties jauniešiem domātu apģērbu

Mēdz būt arī pretēja situācija: sākt ģērbties tā, it kā jums nesen būtu palikuši divdesmit gadu ar astīti. T-krekli ar muļķīgiem uzrakstiem, mini svārki, īsi sarafāni, topi virs nabas, legingi – šīs lietas nekad jūs nepadarīs jaunākas. Tieši otrādi tās uzsvērs neatbilstību starp jūsu vecumu un stilu.

Pusaudžu apģērbs jums ir pagātne – to vajag apzināties un pieņemt. Ticiet, jūs izskatīsieties simt reižu labāk, ja pārslēgsieties uz ieturētākiem un elegantākiem tērpiem. Jūs varat sekot visām vai gandrīz visām modes tendencēm un vienlaikus būt krāšņa, nobriedusi sieviete.

 

5. Nesekot modes tendencēm

Vēl viena izplatīta sieviešu pēc 45 gadiem kļūda ir vispār nesekot modei. Skaidrs, ka praktiski nav laika lasīt modes portālus un žurnālus, bet, neraugoties uz to, mēģiniet vismaz dažkārt pāršķirstīt izdevumus un vietnes par modi un stilu.

Turklāt lielākajai daļai modes tendenču nav vecuma ierobežojumu. Piemēram, šajā sezonā modernie džinsu svārki piestāvēs jebkurai sievietei. Tikai jūsu gadījumā labāk izvēlēties garumu līdz celim vai nedaudz zemāk. Un kā ar garu vesti? Protams, to var nēsāt gan 15, gan 80 gadu vecumā. Kurpes ar bārkstīm? Kāpēc gan nē!
Mode ir pieejama jebkurai sievietei.

6. Slēpt figūras trūkumus, bet neuzsvērt dotumus

Aizmirstiet par bezformīgu un maisveidīgu apģērbu. Ja jūs domājat: “Uzvilkšu balahonu un neviens nepamanīs manu vēderu vai platos gurnus”, jūs smagi kļūdāties. Bezformīgs apģērbs padara jūs līdzīgu rausītim vai lielam taisnstūrim. Jums jāprot ne tikai noslēpt figūras trūkumus, bet arī uzsvērt dotumus.

Slēpiet gurnus zem platiem midi svārkiem, izceliet vidukli ar platas vai šauras jostiņas palīdzību, nēsājiet piegulošas žaketes un blūzes ar V-veida izgriezumu. Radiet skaistus siluetus un demonstrējiet pavedinošas formas. Kad jūs pārstāsiet nēsāt “maisus”, apkārtējie noteikti ievēros, cik jūs esat pievilcīga un apburoša.

Lasi arī: Trīs zodiaka zīmes, kurām rudens būs īpaši labvēlīgs un radošs laiks

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru