Izrādās Filips iesūdzēja tiesā bijušo līgavu, jo viņa pārtrauca attiecības, bet vēl nav atdevusi atpakaļ saderināšanās gredzenu.
Pēc pasūtījuma izgatavotais gredzens izmaksāja 30 000 ASV dolāru. Česlere pārtrauca attiecības jau pirms vairākiem mēnešiem, tomēr viņai ir jāatdod gredzens bijušajam līgavainim, jo to nosaka štata likumdošana.
Lengers vēlas, lai tiesnesis Česleri piespiež atgriezt gredzenu vai arī atmaksāt summu, ko viņš iztērēja, lai to izgatavotu.
Česleres LinkedIn profilā ir teikts, ka viņa strādā par biznesa attīstības vadītāju, bet Lengera nodarbošanās nav zināma.
Avots: DailyMail
Mēs gribam zināt jūsu domas – kuram šajā situācijā no morālā viedokļa ir taisnība? Vai sievietei ir tiesības paturēt saderināšanas gredzenu, vai arī tieši otrādi – Filipa rīcība ir pamatota? Uzraksti savas domas komentāros!
Tevi noteikti interesēs
- Jānis Šipkēvics intervijā atklāti paziņo, kādas šobrīd ir viņa attiecības ar viņa trīs bērnu mammāmby Laura Blūma
- Es vairs nevalkāju ”humpalu” drēbes no lietoto apģērbu veikaliem. Visu bez vilcināšanās izmetu – tūlīt izskaidrošu, kādēļby Sandra Ločmele
- Ko nevajadzētu darīt ar tomātu dobēm – tomātu būs mazāk nekā zaļumuby Anete Vītola
Domāju, ka saderinātajai topošajai līgavai ir jāatdod gredzens atpakaļ, jo to pieņemot, viņa apsolīja kļūt par topošā līgavaiņa sievu. Tā kā solījums netiek pildīts, bet saderināšanās gredzens simbolizē tā izpildi, tad viņai nav morālu tiesību to paturēt. Ko vīrietis izlems darīt ar šo gredzenu, tas viņa ziņā. Bet viņam dāvināt to citai arī nebūtu pareizi.
piekrītu Martinam
obligāti jāatdod,saprastu ja būtu nodzīvoti daudzi gadi laulībā,bet ne jau šķiroties uzreiz pēc saderināšanās
Abiem interesē tikai nauda
Smieklīgi