Viņš lika savu bērnu mātei turēt rokās viņu dvīnīšus un pastrādāja noziegumu, kuru grūti aptvert

Pēc policijas rīcībā esošajiem datiem, bijušais karavīrs, 28 gadus vecais Gaivans Rušhāns Vilsons ienācis mājās, Floridā, sašāvis savu draudzeni, viņu dvīņus un draudzenes tēvu, pirms nošāvies pats. Vienīgā izdzīvojusī šajā uzbrukumā ir Vilsona 22 gadus vecā draudzene Megana Hiata.

1

Hiatas māte presei atklājusi, ka Vilsons licis sievietei turēt bērnus, kad viņš pret tiem pavērsis ieroci un nogalinājis. Hiata bija nopietni ievainota, viņa tika sašauta piecas reizes, uzbrukumā viņa zaudējusi daļu krūts.

Kamēr Hiata atveseļojas no fiziskajām un emocionālajām traumām, viņas māte vēlas informēt sabiedrību par notikušo. Viņa pastāstīja, ka bērnu tēvs vairākus mēnešus vardarbīgi izturējies un aizskāris Hiatas jūtas – viņa nesen bija laidusi pasaulē dvīņus, bet vīrietis uzdrīkstējies izteikt visai aizskarošas piezīmes par jaunās māmiņas ķermeņa aprisēm un aiz dusmām plēsis visu, kas mājās gadās pie rokas.

2

Hiatas māte izveidojusi ziedojumu vākšanas kampaņu vietnē GoFundMe, viņai izdevies savākt jau 18 500 ASV dolāru (17 756 Eiro) lielu summu, kas paredzēta dvīņu un viņu vectēva bērēm, kā arī Hiatas augošā slimnīcas rēķina apmaksai.

Šādi uzbrukumi nebūt nav netipiski, piecu gadu laikā ievāktie dati par daudzkārtējām slepkavībām ļāvuši statistiķiem secināt, ka 57% gadījumu, kad nogalināti tiek vismaz 4 cilvēki, bruņotais uzbrucējs vēlējies nogalināt ģimenes locekli vai savu dzīvesbiedru.

Avots: cosmopolitan.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru