Zirnekļa ērces vairs neuzbruks augiem siltumnīcā: Tikai viens solis, un jūs par tiem aizmirsīsiet

 

Apkaisīšana pret ērcēm

Lauksaimniecības tehnika ir ļoti vienkārša – kaisīšana. Siltumnīcā, kur aug baklažāni, paprika un gurķi, ir svarīgi uzturēt pietiekamu gaisa mitrumu. Ar tomātiem ir dažādi apstākļi. Tāpēc mana metode uz viņiem neattiecas. Tātad augsta mitruma apstākļos neviens kaitēklis nevar normāli pastāvēt. Bet entomofāgi dzīvo labi un ātri palielina savu populāciju. Viņi barojas ar kaitēkļu olām un kāpuriem.

Es neveicu procedūru katru dienu, tikai pēc vajadzības. Var teikt pēc 1 laistīšanas. Es apūdeņoju baklažānu, paprikas un gurķu lapotni. Izsmidzinot, samitrina visas lapas un stublāju puses. Es pārliecinos, ka ūdens plūst tieši zemē. Kaitēkļi bieži slēpjas plākšņu aizmugurē. Viņi peld zemē kopā ar ūdeni. Uzmanību! Ja laiks ir karsts, laistu 2-3 reizes dienā. Kad es apūdeņoju labību pusdienlaikā, es ēnoju siltumnīcu.

Tas arī viss. Piekrītu, ļoti vienkāršs veids, kā cīnīties ar kaitēkļiem. Apstrāde ar akaricīdu vai insekticīdu nebūs nepieciešama. Parazītiem šī procedūra nepatīk, bet entomofāgi, gluži pretēji, to vienkārši dievina. Tāpēc manā siltumnīcā nav zirnekļa ērču vai citu kaitēkļu.

Gribu teikt, ka katram vasaras iedzīvotājam savā īpašumā ir entomofāgi. Protams, ja viņi nebūtu saindēti ar ķimikālijām. Pārliecinieties, ka jūsu siltumnīca rada nelabvēlīgus apstākļus ērču dzīvošanai, un tās jums neparādīsies. Galu galā entomofāgi paveiks visu darbu, lai tos iznīcinātu jūsu vietā. Jo īpaši Amblyseius cucumeris. Mārītes viņam palīdzēs.
Atliek tikai uzraudzīt klimatu siltumnīcā – vēdināt, samitrināt augsni un lapotni. Šie pasākumi būs pietiekami, lai augi atgrieztos normālā stāvoklī.

Lasi vēl: Ziemas beigās ģerāniju vajag pabarot: pievienoju tikai 2 karotes un ir gatavs ziedēt

Vai jūsu siltumnīcās ir zirnekļa ērces? Kādas zāles jūs lietojat, lai cīnītos pret tām? Vai vēlaties izmantot manu kaitēkļu kontroles metodi? Gaidām jūsu atsauksmes!

Leave a Comment