Sieviete palien zem gultas, lai pārbaudītu vīra uzticību: tiek pie liela pārsteiguma!

Kāda sieviete ar viltu nolēma pārbaudīt sava vīra uzticību, tādēļ pati pārbaudes laikā noslēpās zem gultas. Interesanti, bet notikušais bija viņas dzīves visšokējošākais atgadījums.

Pēc daudziem laulībā pavadītiem gadiem sieviete nolēma pārbaudīt savu vīru, izspēlējot kādu visai negantu joku. Pārbaude sākās brīdī, kad sieva savam vīram uzrakstīja vēstuli, paskaidrojot, ka vēlas viņu pamest un pieteikt šķiršanos. Viņa vairākas nedēļas plānoja šo pārbaudi, sīki un smalki paredzot katru detaļu, lai viss galu galā saskanētu.

Lasi vēl: Apkaunojošākais veids, kā tikt pieķertam krāpšanā – negadījums seksā kļūst populārs visā internetā!

Vēstulē vīram viņa paskaidroja, ka starp viņiem esošā mīlestība jau sen ir mirusi dabīgā nāvē un viņu attiecībām pienācis gals. Viņa pieminēja gan attiecību labās, gan sliktās puses. Pēc tam, kad sieviete uzrakstīja šo vēstuli, viņa paslēpās zem gultas un gaidīja, kā uz to reaģēs viņas vīrs.

Lai uzzinātu, kas notika tālāk, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

Nav komentāru

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close