10 pazīmes, ka esi atradis sev piemērotu darbu

1. Laiks paskrien ātri, un tu nemaz nepamani, kā tas paiet

Plūstoša sajūta – neatkarīgi no tā, kādas grūtības vai uzdevumi ir priekšā, tu esi tikai šajā mirklī. Tā izjūtama tad, kad tu dari kaut ko patiesi patīkamu vai esi kopā ar kādu, kas rada tev drošības sajūtu. Gluži tāpat, kā šī sajūta ir jūtama tad, kad veic darbu, kas tev patīk.

2. Tu jūties piepildīts par savu veikumu

Cilvēku jūtas laimīgi, kad veic darbu ar vērtību. Un tas pat var būt šķietami nenozīmīgs darbs. Ja vien tu spēj tajā atrast vērtību, tu jutīsi iekšēju piepildījumu un iemeslu darīt to, ko tu dari.

3. Ik rītu tu celies ar prieku

Ja ik rītu pamosties ar grūtībām un nevēlies it neko darīt, tas norāda, ka ikdienas rutīna tev nesagādā prieku. Protams, ikvienam var būt dienas, kurās nekā nedarīšana šķiet brīnumaina. Ideālajā scenārija, ik rītu tu sagaidi ar smaidu un vēlies ķerties klāt darbiem ar visu savu enerģiju.

4. Tavi kolēģi un priekšnieki tiek uztverti kā vienlīdzīgi, un kopā jūs strādājat, lai sasniegtu vienu kopīgu mērķi

Kad tu raugies uz saviem kolēģiem kā līdzīgiem, nevis tikai ieprogrammētām mašīnām, kas mehāniski pilda uzdoto, tu esi pareizajā vietā. Tev viņi būtu jāsaskata kā palīgi, ar kuru palīdzību tu spēj iet pretī saviem mērķiem.

5. Tu nesūdzies

Daudzi cilvēki savu rīta ritmu uzsāk ar negatīvām mantrām, piemēram, „Ir pārāk agrs”, „Tas ir pārāk tālu”, „Es negribu satikt tos cilvēkus”, „Man nepatīk tas, ko es daru”. Ja tu nepārtraukti sūdzies, tu ieprogrammē sev nepatiku pret darbu un to, ko dari.

6. Tu neiebilsti saskarties ar grūtībām

Darbs var būt grūts. Rakstnieki ik dienu pavada rediģējot rakstus, un atkārto šo ritmu atkal un atkal, līdz darbs kļūst patiesi perfekts. Mākslinieki var pavadīt visu dienu skicējot portretu, lai vakarā uzsāktu visu no jauna. Bet tad, kad tu mīli savu darbu, šis risks tevi nebaida. Tu esi gatavs atgriezties sākuma pozīcijā, lai cīnītos un uzlabotu sevi un savu sniegumu., jo tu zini, ka gala rezultāts ir tā vērts.

7. Tu jūties enerģisks un prieks pilns, kad runā par savu darbu

Kad cilvēki pajautā „Ar ko tu nodarbojies?” tu atplauksti. Tu nespēj pārstāt par to runāt. Un tā ir mīlestības pazīme – darba patikas un mīlestības.

8. Tu jūties, ka darbs ir daļa no tevis, kas tevi papildina

Darbs, ko tu veic, atspoguļo tavas vērtības un uzskatus. Tas ļauj tev pievērsties mērķa izpildei, atdodot sevi visu.

9. Tu pieķer sevi pie domas, ka izbaudi papildus uzdevumus un pienākumus

Kad patiesi mīli savu darbu, tu izjūti interesi, uzzināt vai izdarīt vairāk. Pat ja tev nav jādara papildus, tu to vēlies, jo izjūti iekšējo dzinuli uzzināt un iepazīt.

10. Dienas beigās tu jūties noguris – pozitīvā veidā

Kad jūties piepildīts un laimīgs, bet arī noguris, zini, ka esi īstajā vietā. Tu vari ieritināties zem sedziņas un izjust gandarījumu par to, ko esi paveicis. 

Avots:

zvaigžņu tulks

COMMENTS

  • <cite class="fn">Aiva</cite>

    Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook, Draugiem un tml izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa – loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šī brīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji – līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā “sindikāti”, kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Galu galā – vai pat tūkstoša, kur nu vēl trīs vai piecu regulārs laimests būtiski neizmainītu tavu dzīvi? Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Leave a Comment