11 greizsirdības pazīmes, kuras ir postošas attiecībām. Tās ir jāizskauž, ja vēlaties palikt kopā!

Attiecību galvenā sastāvdaļa ir uzticēšanās un ja tās nav, tad nav arī kopīgas saiknes. Lai veidotu ilgtermiņa attiecības, mums jācenšas atpazīt greizsirdība un izskaust tā pēc iespējas ātrāk.

1. Tava otrā pusīte pastāvīgi vēlas zināt, kur tu atrodies – tā ir pati pirmā greizsirdības pazīme, no kuras jāuzmanās. Šāda tipa uzvedība liecina par to, ka mīļotais cilvēks vēlas tevi kontrolēt.

2. Ja mīļotais cilvēks vēlas zināt pilnīgi visu par taviem draugiem, tad viņš/-a noteikti domā, ka tev ir afēra ar kādu no šiem cilvēkiem. Tāpat viņš/-a ir pārliecināta, ka šie cilvēki vēlas jūs abus izšķirt.

3. Vai tava otrā pusīte regulāri novēro, ko tu dari sociālajos tīklos? Tas nozīmē, ka viņš/-a vēlas atrast pamatu tavai neuzticībai.

4. Ja mīļotais cilvēks izrāda acīmredzamas diskomforta pazīmes, kas tu runā ar kādu citu, tad viņš/-a ir pilnīgi pārliecināts, ka tu viņu krāp.

5. Vai tavs sirdsāķītis izmisīgi cenšas saglabāt kontaktu arī tad, kad veic ierastas aktivitātes, piemēram, esi darbā? Ja šim cilvēkam nepieciešamas atskaites par vissīkāko darbību, tas nozīmē, ka viņš/-a nedomā, ka esi tur, kur tu saki.

Lasi vēl: Ja plāno krāpt savu otro pusīti, tad pirms to dari – noteikti izlasi šo!

Pāršķir lapu, lai lasītu arī pārējās pazīmes!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close