Daudz sieviešu liedz sev iespēju izbaudīt ļoti daudzus seksuālos priekus, domādamas, ka tie ir pārāk nepiedienīgi un ka vīriešiem varētu nepatikt viņu ieceres. Tas ir viens apburtais loks, kuru vajadzētu reizi un par visām reizēm pārtraukt.
Šīs ir tās 11 lietas, kuras sievietes vēlētos realizēt gultā, taču kaunas par tām runāt ar savu partneri.
1. Sekss ar aizsietām acīm
Tas palielina uzbudinājumu un atraisa jutekliskumu. Protams, ar aizsietām acīm ar seksu būtu jānodarbojas pāriem, kuri viens otram pilnībā uzticas.
2. Rokudzelži
Dāmas nemēdz skaļi par to runāt, bet roku dzelžu uzvilkšana savam vīrietim liek viņām just, ka gultā tajā brīdī viņas ir noteicējas. Viņa ir tā, kura noteikts vakara norises!
Lasi vēl: Noderīgi! Ko tava mīļākā seksa poza liecina par tevi
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī pārējās lietas, kuras sievietes dievina gultā, bet kautrējas pateikt!
Tevi noteikti interesēs
- Es atvēru aiznaglotas istabas durvis vecā mājā Kuldīgas pusē – pastāstīšu ko es tur atradu
- Likumsargi Jelgavā pamanīja ļoti dīvainu “Audi” šoferi un tik līdz viņu apturēja situācija kļuva nekontrolējama
- Agrāk 18. marts tika uzskatīts par “Dārznieku dienu”: kāpēc, un ko šodien labāk nedarīt it īpaši dārzā
- Eirovīzijas Latvijas pārstāve “Atvara” saņēmusi finansējumu dziesmas “Ēnā” reklāmai ārvalstīs: zināma kāda summa
- Latvijas dabas koda atšifrēšana: kāpēc mūsu senči zināja, ka agrs siltums martā nes nepatikšanas
- 17. marts četrām zodiaka zīmēm būs svarīgāks par citām dienām, klāsta Vasilisa Volodina







