14 vīrieši stāsta par sliktāko seksu, kāds viņiem bijis. Daži gadījumi uzdzen zosādu!

sfewd

Pastāv teiciens, ka “sekss ir kā pica – pat, ja tas ir slikts, tas tik un tā ir diezgan labs”. Tāpat kā pastāv stereotips, ka vīrieši vienmēr vēlas seksu – vienalga, ar ko, vienalga, kā, vienalga, kad. Un ka tikai sievietes ir tās, kurām sekss mēdz nepatikt. 

Taču vīrieši zina, ka tā nav taisnība. Arī mums, vīriešiem, mēdz negribēties seksu vai vismaz negribēties to ar konkrēto meiteni – un dažreiz iemesls ir tāds, ka pirms tam mums ar šo cilvēku bijusi pagalam briesmīga seksuālā pieredze.

Jā gan, arī vīrieši mēdz nākamajā dienā nožēlot sliktu seksu.

Lūk, 14 vīrieši atklāti pastāstījuši par sliktāko seksa reizi, kāda viņiem dzīves laikā bijusi. Visai nervus kutinoši stāsti – šādu pieredzi nenovēlam nevienam!

Lasi vēl: Viņš atteica sievai seksu, jo bija noguris. Tā izrādījās lielākā kļūda viņa mūžā

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 3 komentāri

  1. Paņem savu Laimīgo Biļeti jau šodien
   • Anonymous
  2. jdjdjyjy

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close