16 gadus vecs zēns skolā sabruka un pēkšņi nomira. Viņa nāves izraisītājs atrodas arī tavā ledusskapī

Mēs visi esam dzirdējuši, ka pārlieku liels daudzums kofeīna nāk par sliktu veselībai, taču šī tīņa gadījumā sekas bija letālas – turklāt viņš nemaz nelietoja to tādā daudzumā, kas vairumam pusaudžu šķistu pārmērīgs.

26. aprīlī 16 gadus vecais Deiviss Alens Kraips no Dienvidkarolīnas štata skolas nodarbības laikā sabruka pēc tam, kad bija izdzēris trīs parastus, veikalā nopērkamus kofeīnu saturošus dzērienus divu stundu laikā.

Par spīti tam, ka Deivisam nebija nekādu problēmu ar sirdi un viņa organisma sistēmā nebija nekādu citu narkotiku, medikamentu vai alkohola, viņš nomira pēc nedaudz vairāk kā stundas.

Lasi vēl: Kolēģis gadiem ilgi slepus darīja ar šīs sievietes kafiju kaut ko tik pretīgu, ka nokļuva cietumā

Sakarā ar Ričmondas apgabala izmeklētāja Gerija Vatsta teikto, Deiviss cieta no kofeīna izraisītas sirds aritmijas, kuras laikā nepietiekama asins plūduma no sirds dēļ tika bojāti vitālie orgāni.

Kādi bija dzērieni, ko jauneklis izdzēra? Jā, tos var dabūt arī Latvijā un tu noteikti pazīsti kādu bērnu, kurš tos lieto itin bieži!

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close