16 padomi, kā dzīvot laimīgu dzīvi, sākot jau no šī brīža

virietis_laimigs

Nav svarīgi, cik tev ir gadu, cik daudz naudas kontā, kāds ir attiecību statuss vai arī kā tu pelni iztiku, mēs visi vēlamies būt veiksmīgāki un laimīgāki.

Protams, veiksmes un panākumu definīcija katram no mums atšķiras, bet šeit būs 16 pārbaudīti paņēmieni, kā tu vari kļūt produktīvāks, laimīgāks un veiksmīgāks.

1. Dari visu ar 100% atdevi

Nav svarīgi, kādus mērķus sev dzīvē esi nospraudis, tev ir jābūt apņēmības pilnam tiekties pēc tiem. Caur apņēmību tu turpināsi ieviest uzlabojumus itin visos savas dzīves aspektos. Lai arī tas būtu sen apcerēts projekts, trenažieru zāles apmeklējumi, lai uzlabotu savu fizisko veselību vai arī pavāru kursi, jo vēlies iemācīties labāk gatavot, apņēmība un atdeve ir tas, kas dzen mūs pretī panākumiem.

Lasi vēl: Šie pavisam noteikti ir laimīgākie cilvēki vēsturē – īpaši #6!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu vēl citus laimes priekšnoteikumus!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Doties pretī savas Veiksmes izstieptajām rokām: https://goo.gl/QrjOvB</cite>

  Vislabākais veids stresa samazināšanai ir iegūt drošības sajūtu. Jo kas tad ir stress? Vai tad ne satraukums? Satraukums par esošo situāciju, satraukums par nākotni – vai izdosies ieplānotais, vai sev un tuvajiem neatgadīsies kas slikts. Vai varēšu sevi un tuviniekus pasargāt, ja parādīsies briesmas.
  Brīvu finansu līdzekļu pieejamība ļoti daudzus no stresa izraisītājiem novērš jau saknē. Bankas to sauc par drošības spilvenu. Vai tev tāds ir? Vai tas ir pietiekoši liels? Cilvēkam vienmēr par maz, bet tā godīgi, nemelojot sev – vai ir pietiekošs? Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes. Nāc caur šo manu saiti un saņem vienu biļeti bez maksas.
  Starp citu – katra no janvāra līdz martam iegādātajām loterijas biļetēm piedalās loterijā, kuras balvu fondā ir 3 Apple portatīvie datori un pat BMW X6! (saskaņā ar Latvijas jaunpieņemtajiem likumiem, reģistrējot auto Latvijā pat nebūs jāmaksā reģistrācijas maksa)
  Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW džipā kā trolejbusā.
  Uzsāc gadu, satiekot savu veiksmi!

Pievienot komentāru