Puisis žurnālistiem stāstīja, ka zinājis, uz ko parakstās, kad sāka trako vodkas dzeršanas tūri. Uz to viņu esot iedvesmojušas šotu meitenes un tūristu bari.
“Mēs bijām gatavojušies uz kārtīgu ballīti, bet tas ir tas, kas Magalufā jādara,” Relfs stāstījis. “Mēs devāmies brīvdienās, pirmkārt, tāpēc, lai labi pavadītu laiku un ballētos. Šotu meitenes tikai lika mums turpināt dzert vēl un vēl. Es devos ballēties, domādams – lai notiek, kas notikdams. Vakarvakaru es pavadīju, lai atgūtos, bet šovakar es atkal došos atpakaļ un droši vien dzeršu pintis un jāgerbombas.”
Lūk, kāda, acīmredzot, ir mūsdienu jaunatne – piedzeras tā, ka gandrīz zaudē dzīvību un jau aiznākamajā vakarā dodas dzert tālāk. Taču vismaz Kamerons ir no tiem cilvēkiem, kuri pieturas pie plāniem lai tur vai kas.
Avots: mandatory.com
Tevi noteikti interesēs
- Lielākie meli, kam tic sievietes pēc 60 gadiemby Rinalds Bergmanis
- Karstums līdz +31 grādam jau tuvojas: hidrometeoroloģiskais centrs ir nosaucis anomālās sasilšanas termiņusby Sandra Vīgante
- Kad aizej pensijā, nekad nedod šīs 5 lietas saviem bērniem — citādi viņi pārstās tevi mīlētby Rinalds Bergmanis