5 lietas, ko ikvienam tēvam jāiemāca savam dēlam!

Neskatoties uz to, ka sabiedrībā dominē mātes lomas nozīmība bērna audzināšanā, nav pareizi tēva lomu nolikt otrajā plānā – īpaši, ja ģimenē aug dēls. 

Nereti dēliem pietrūkst vīrieša audzināšanas, jo mājās par audzināšanu atbildīgā ir mamma, bērnudārzā vai skolā lielākā daļa mācībspēku ir sievietes; tas pats stāsts ar auklītēm vai bērnu centru darbiniekiem. Dēlam kā topošam vīrietim ir daudz ko mācīties par vīrišķām lietām un kurš gan labāk kā paša tēvs to var parādīt un iemācīt.

Gadījumos, kad ģimene ir šķirta vai tēvs rāda sliktu dzīvesveida piemēru, bieži var novērot, ka dēls tiek norobežots no tēva, kas nav tas labākais risinājums – abiem vecākiem vajadzētu nākt pie kopsaucēja jeb vienoties par tikšanās biežumu un/vai noteikumiem, jo galu galā bērna attīstībai nav jācieš no vecāku nesaskaņām vai dzīvesveida izvēles.

Lasi vēl: Kad vīriešiem ir “pēdējais laiks”, lai kļūtu par tēvu?

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko ikvienam tēvam jāiemāca savam dēlam!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close