7 lietas par tavu “draudziņu”, ko urologi vēlas, lai tu zinātu

Ja reiz neej konsultēties ar urologu dzīvē, tad vismaz izlasi šo – piedāvājam uzzināt, kas ir tās 7 lietas, kuras urologi uzskata, ka vīriešiem būtu jāzina!

Vīriešiem iešanai pie urologa pēc teorijas vajadzētu būt tikpat regulārai kā sieviešu iešanai pie ginekologa, kas ir reizi gadā, taču realitātē nereti vīrieši nodzīvo visu mūžu nekad tā arī kāju nespēruši šī ārsta kabinetā – diemžēl. Tāpat arī bieži savās zināšanās un pieredzē tēvi ar dēliem apmainās reti un neieaudzina rūpīgu attieksmi pret saviem dzimumorgāniem. Galu galā, vīriešiem nekas cits neatliek kā meklēt sev interesējošo informāciju internetā, kas nereti diemžēl ir visnotaļ maldīga. Pāršķir lapu, lai lasītu tālāk.

Lasi vēl: Sekss pēc sirdstriekas. 5 lietas, ko kardiologi vēlas, lai tu zinātu!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko urologi vēlētos, lai tu zinātu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close