73 gadu vecumā vecmāmiņa pārmācija noziedznieku – viņš vēl ilgi nevarēja atgūties

Vecmāmiņai bija 73 gadi, kad viņa saņēma zvanu no policijas iecirkņa, kur teica, ka viņas meita notriekusi 2 cilvēkus. Viņi lika saprast, ka viņu var izglābt no nepatikšanām, taču bija nepieciešama liela naudas summa, uz ko vecmāmiņa atbildēja, ka visi viņas uzkrājumi ir bankā un viņa pati uz banku viena nevar aizbraukt.

Vīrietis sanervozējās un uzvilkās! Tomēr paprasot adresi, vīrietis teica, ka pēc 30 minūtēm pie mājas viņu gaidīs automašīna. Viņš arī paskaidroja, ka lietu jāmēģināt noslēpt 2 dienu laikā, pretējā gadījumā vainīgā nonākšot cietumā. “Ak, mana Oksana!” iesaucās vecmāmiņa.

Lasi arī: Katru rītu 30 dienas es tukšā dūšā izdzēru 1 glāzi karsta ūdens; Stāstu, kādas izmaiņas ir notikušas organismā

Noteiktajā laikā vecmāmiņu pie ieejas gaidīja liela balta automašīna, un mašīnā sēdēja drukns vecis. Viņa iekāpa automašīnā un nekavējoties brauca uz banku.

Vecmāmiņa palika bankā apmēram 20 minūtes, tad izgāja un iekāpa mašīnā! Viņa teica, ka aizmirsusi kartes paroli.

Man tas ir piezīmju grāmatiņā vasarnīcā.  – Šoferis bija nervozs, bet viņam tomēr bija jābrauc pie viņas uz vasarnīcas.   Tur vecmāmiņa iznāca no vasarnīcas ar diviem maisiem, vienā bija gurķi, bet otrā tomāti.

Viņa pastāstīja šoferim, ka ir visu nokopējusi un vēlas doties mājās, lai aizvestu pakas, un tad dosies tieši uz banku. Šoferis bija manāmi aizkaitināts, bet nevarēja atteikt vecai sievietei, jo gribēja beidzot dabūt naudu.

Vecmāmiņa sēdēja un noelsās, atsaucoties uz sāpošo muguru, ko viņa svilka, nesot smagas somas. Vīrietis teica, ka palīdzēs viņai somu ievest, lai viņa visu varētu paveikt ātrāk.

Ierodoties, vīrietis paķēra ēdienu un viņi devās uz vēlamo stāvu. Viņš bija ļoti pārsteigts par tur redzēto.

Durvju tuvumā atradās 3 likuma sargi, kuri uzreiz metās viņam virsū un arestēja. Viņš saprata, ka ir aptīts ap pirkstu.

“Padomā  par savu meitu!” iebļāvās vīrietis, kad viņu veda prom pa trepēm.

-Man meitas nekad nav bijušas! Tikai 2 dēli! – iesmējās vecmāmiņa un turpināju vākt tomātus maisā. -Un man tieši vajadzēja doties uz vasarnīcu pēc tomātiem. Savukārt bankā iebraucu, lai dažas lietas nokārtotu”

 

Lūk, tik drosmīga vecmāmiņas Irinas rīcība!

 

p.s. Šie notikumi risinājušies Krievijā, tomēr jāatgādina, ka arī Latvijā savulaik bija ļoti populāras šāda veida kŗapniecības shēmas, kad tiek draudēts vai brīdināts par ir kā bērnu izraisītu avāriju. Pēdējā laikā gan šādas shēmas gājušas mazumā!

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru