93 gadus vecā Irma savā mūža nogalē ir nolēmusi darīt tikai labu – viņas stāsts ir aizkustinošs!

Irmas mazmeita sociālajos tīklos pastāstīja par vecmāmiņas apņēmību darīt labus darbus mūža nogalē un viss internets ir sajūsmā! Izlasi Irmas stāstu arī tu!

Iepazīstieties, Irma – 93 gadīga itāļu dāma, no Vičencas pilsētas, kura ir pilna enerģijas un noskaņota to vērst uz labiem darbiem. “Nav svarīgi, kas jūs esat un ar ko nodarbojaties, nekad nav par vēlu darīt labas lietas un sniegt savu ieguldījumu pasaules pilnveidošanai”, ir pārliecināta Irma.

Irmas mazmeita Elīza izvietoja vecmāmiņas bildes sociālajos tīklos un pastāstīja par viņas apņemšanos darīt labus darbus mūža nogalē un viņa saņēma milzīgu fanu un atbalstītāju pulku.

Cik gan tomēr ir jauki, ka mums apkārt ir cilvēki, kas ar savu piemēru atgādina, ka lai darītu labus darbus, pietiek ar patiesu vēlēšanos. Nākamajā lapā lasi Irmas stāstu!

Lasi vēl: Sirdi plosošs stāsts par to, kā izvērtās 4 gadus vecā Aleksandra dzīve bērnu namā – viņu pameta 2 ģimenes

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt Irmas stāstu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close