Kādu dienu es apmeklēju pārtikas veikalu. Tur ieraudzīju labi nomizotus valriekstus. Vienmēr esmu domājusi, kā nomizot valriekstus, lai tie nesadruptu un paliktu veseli.
Un šajā veikalā es iemācījos to, ko vēlējos iemācīties. Man parādīja, kā mājās iegūt veselu riekstu. Un tagad es vēlos dalīties šajās zināšanās ar jums.
Vispirms ir jāņem kāds trauks un tajā jāieliek rieksti.
Pēc tam jāielej ūdens.
Pārklājiet ar vāku, lai rieksti būtu pilnībā iegremdēti ūdenī. Atstājiet tos šādā stāvoklī uz 60 minūtēm.
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- No rītdienas spēkā stājas būtisks noteikums, kurš attiecas uz tiem kas dzīvo vai vēlas iegādāties dzīvokļus
- 5 gadus viņa izlikās nedzirdam, lai noklausītos manas sarunas; kādu dienu es apzināti pateicu pārāk daudz un koncerts beidzās
- “Kā tā mana sieva neatļāva viņam ēst no tava ledusskapja” jautāja Ivars nesaprotot kas notiek
- Nesaprotu kā cilvēki var pirkt šos konkrētos apģērbus ”humpalās”: stāstu ko es tur nekad nepirkšu
- Sākot ar nākamo gadu, cenas pieaugs divās preču kategorijās: kas sadārdzināsies
- Ko nevajag darīt 1. janvārī, pretējā gadījumā viss gads būs pilns ar raizēm: tautas zīmes Harmonijas dienai











