Televīzijas personība un radio “Star FM” ētera balss Baiba Sipeniece-Gavare pavisam drīz atgriezīsies pie skatītājiem ar savu jaunāko stāvizrādi “Ir vēl”, kurā viņa dalīsies līdz šim nedzirdētos un aizraujošos piedzīvojumu stāstos, kas solās gan iepriecināt, gan pārsteigt publiku.
Gatavojoties savai otrajai stāvizrādei, Baiba ļāva ielūkoties savā garderobē, godīgi atklājot, ka liela daļa viņas ienākumu tiek novirzīta apģērba iegādei. “Ja kāds jautā, kur pazūd mani honorāri, atbilde ir pavisam vienkārša – tie pārtop drēbēs, kas nu jau piepilda divus iespaidīgus skapjus divās dažādās ēkās,” ar smaidu atzīst Baiba.
“Mode ir dīvains skrējiens, jo tā ir ienesīga industrija, kas pastāv, lai cilvēki nepārtraukti kaut ko iegādātos. Patiesībā garderobi vajadzētu veidot gudri – pietiek ar pamatlietu bāzi, ko var atsvaidzināt ar aksesuāriem. Man gan ir neliela vājība – es tiešām daudz pērku. Bet man ir attaisnojums: nopērku, uzvelku un pēc tam atdodu māsai, kura par to ir sajūsmā.
Latvijā laikapstākļu murgs sāksies no plkst.13.00 – ko atklāj sinoptiķi par gaidāmo stihiju
Bērnībā es vienmēr valkāju māsas drēbes, tāpēc, iespējams, tas ir mazliet saistīts ar bērnības pieredzi. Varbūt tā ir sava veida terapija vai šopoholisms – vēlme apliecināt sevi ar jaunām drēbēm. Tagad vienkārši atveru skapi un saku māsai: ņem, kas patīk!”
Arī manas meitas mēdz aizņemties drēbes, un kaut kas vienmēr tiek arī mammai.
Jau bērnībā man ļoti gribējās izcelties. Mamma kopā ar māsu šuva mums drēbes, un es varēju pati izvēlēties, kurus sarafānus vai kleitas gribu no žurnāla “Rīgas Modes.” Ar nepacietību gaidīju katru jauno numuru un apbrīnoju modeles Asnāti, Regīnu un Vinetu, kas manā bērna prātā šķita kā pasaku varones. Deviņdesmitajos, kad jau biju pieaugusi, bet naudas nebija daudz, apģērbu meklēju lietoto preču veikalos, kur nereti varēja atrast īstus dārgumus.
Lasi vēl: Odi vairs nebojās jūsu atpūtu dabā: šie dabiskie līdzekļi pasargās labāk nekā jebkuri aerosoli
Esmu pārliecināta, ka katrai sievietei vajadzētu būt savai šuvējai — tādai, kura lieliski pazīst tavu ķermeni un zina, kas tev piestāv vislabāk. Kad nepieciešams skatuves tērps, dodos pie Agneses Eidukas vai māsām Ilzes un Elitas Patmalnieces. Savukārt ikdienas apģērbu man šuj divas brīnišķīgas meistares — māte un meita no Ukrainas.
Nopļautā zāle: mans pieredzes stāsts, kā izmantot nopļauto zāli ar maksimālu labumu dārzā
“Tērpam, kurā pavadu divas stundas uz skatuves, jābūt kā īstam mākslas darbam. Ja skatītājiem kādā brīdī kļūst garlaicīgi, lai vismaz var baudīt tērpu!” ar smaidu saka Baiba.
Sipeniece-Gavare atklāj jautru stāstu par to, kāpēc pirmais “Dziesmu dueļa” raidījums nekad netika pārraidīts – daudzi pat nenojauta
Interesantākais gan tikai seko!
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- Ekspertu verdikts: kādam jābūt “Atvaras” tērpam un skatuvei, lai Latvija iekļūtu Vīnes TOP 10 Eirovīzijā
- Radinieki, no kuriem pēc 50 gadu vecuma patiesībā labāk turēties pa gabalu
- Aleksejs ne tikai spēja izvilkt Sarmīti no visām problēmām, bet arī uzdāvināja viņai milzīgu likteņa dāvanu (15.daļa FINĀLS)
- Valdība ir apstiprinājusi jaunas izmaiņas CSDD pakalpojumu cenrādī – kā tas ietekmēs šoferīšus un kas mainīsies
- Bukmeikeri beidzot paziņojuši savu “mīluli” šī gada Eirovīzijā – zināms, kuru vietu topā ieņem Latvijas pārstāve “Atvara”
- Kupenas izkusīs kā cukurvate: sinoptiķi brīdina par 2026. gada pavasara negaidīto pavērsienu








