Skolnieks, kuram bija attiecības ar skolotāju, pastāstīja, ka viņa jaunieti traumējusi, ļaujot savai meitai viņu saukt par tēvu un apgalvojot, ka viņa ir stāvoklī no sava skolnieka.
Nu jau 17 gadus vecais jaunietis pārtraucis klusumu, pastāstot, ka Berimena kontaktu ar viņu uzsākusi izmantojot sociālo tīklu Facebook. Karolīnai Berimenai pagaidām izdevās izvairīties no cietumsoda, jo viņa atzinusi, ka viņai bijis sekss ar 15 gadus vecu skolnieku. Bet vai šī lieta tā arī beigsies?
Lai uzzinātu vairāk, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Klienti sašutuši un ļoti vīlušies redzētajā kādā no ”Maxima” veikaliem: kas tur noticisby Sandra Vīgante
- Mana krustmāte, astroloģe uzskata, ka gudriem cilvēkiem šis cipars vienmēr ir dzimšanas datumāby Sandra Vīgante
- Likumsargi atklāj noslēpumu: šis vecums ir liktenīga robeža autovadītājiem, pēc kuras ceļi kļūst riskantiby Sandra Vīgante