Francijas skaistuma karalienei atņemts uzvarētājas tituls, jo viņa sociālajā vietnē Facebook, ievietoja bildi ar pilnībā atkailinātu ķermeņa augšdaļu.
Jurisprudenci studējošā, 23 gadus vecā Eiženija Žornē, tika kronēta sestdien, bet skaistumkonkursa organizatori viņas titulu nolēma anulēt pēc tam, kad ievērojuši, ka jaunā sieviete savā Facebook kontā ievietojusi attēlu, kurā viņa ir ģērbta džinsa biksēs, ar pilnībā atkailinātu ķermeņa augšdaļu.
Lai redzētu FOTO un uzzinātu vairāk par šo gadījumu, šķir otru lapu
Tevi noteikti interesēs
- 7. jūnijs ar īpašu nozīmi senču ticējumos – Medus rasas diena: dažas lietas, ko šajā dienā nedarīt, lai neaizbaidītu laimiby Laura Blūma
- Satikos ar vīrieti un līdz ausīm iemīlējos, bet viņš izvirzīja vienu nosacījumu, un tagad es nezinu, kā rīkotiesby Rinalds Bergmanis
- Parādu savu grūbu recepti — ģimene ēd kā piedevu un prasa vēlby Rinalds Bergmanis