Pagājuši jau vairāki mēneši kopš 10 gadus vecā Delanija Railija gāja bojā. Viņa gāja uz skolu un saļima, un ārsti konstatēja, ka viņai bijusi iedzimta sirds slimība, kas iepriekš nebija pamanīta.
5. klases skolniece iepriekš savai skolotājai bija teikusi, ka ir pateicīga “ Dievam, labajām dienām un labajiem cilvēkiem”. Viņas piemiņas pasākumā sapulcējās visa ģimene, skolotāji un draugi, un viņai par godu gaisā tika palaisti krāsaini baloni.
Šķir lapu tālāk, lai iepazītos ar raksta turpinājumu!
Tevi noteikti interesēs
- Nevēlos mainīt savu uzvārdu – kā reaģēt, ja topošā vīra ģimenei tas nepatīkby Rinalds Bergmanis
- Satikos ar vīrieti un līdz ausīm iemīlējos, bet viņš izvirzīja vienu nosacījumu, un tagad es nezinu, kā rīkotiesby Rinalds Bergmanis
- Vīra dzimšanas dienā vīramāte pasniedza viņam dāvanu, pēc kuras viņa vairs nav laipni gaidīta mūsu mājāsby Rinalds Bergmanis