Lieldienu brīvdienu laikā ceļu satiksmes drošībai policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību, liecina Valsts Policijas sociālo tīklu kontos ievietotā informācija.
Pērn Lieldienu brīvdienu laikā tika pārbaudīti vairāk nekā 50 tūkstoši autovadītāju, no kuriem 62 šoferi pie stūres bija sēdušies alkoholisko dzērienu ietekmē, bet pieciem tika konstatēta narkotisko vielu klātbūtne asinīs.
Lai svētki aizritētu priekpilni un droši, Valsts policija aicina satiksmes dalībniekus rūpēties par savu un tuvinieku drošību, īpaši aicinot šoferus nesēsties pie automašīnas stūres, ja iepriekš lietots alkohols.
Jaunajā reidā ceļu policija pievērsīs pastiprinātu uzmanību ne tikai vai šoferīši nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā, bet arī citām lietām.
Lai uzzinātu, kad norisināsies pārbaudes un ko tieši policija uzraudzīs, šķirsti lapu tālāk:
Tevi noteikti interesēs
- Mēs sarakstījāmies 6 mēnešus, likās ideāls vīrietis; Aizbraucu, lai viņu satiktu, izrādījās precējies
- “Latvijas pasts” līdz šī gada 31.decembrim pakāpeniski pārtrauks kādu populāru pakalpojumu saistībā ar paku sūtīšanu
- El Ninjo atgriešanās: kā Klusā okeāna fenomens ietekmēs laikapstākļus Latvijā šovasar
- Steidzoties uz vilcienu, pie Origo nometu telefonu; čigāniete to man atdeva un lika man nekavējoties atgriezties mājās, lai izvairītos no nepatikšanām
- Vasilisa Volodina nosauc četras zodiaka zīmes, kurām 21. februāra notikumi var kalpot kā svarīga zīme turpmākajam
- Ledus laikmets ir beidzies: laika ziņu entuziasta Martina Bergšteina prognoze februāra beigām







