17 gadīgs puisis no Meksikas nomira pēc tam, kad draudzene viņam uz kakla bija uzsūkusi zilumu.
Džūlio Gonsalesa 24 gadus vecā draudzene, skūpstot puisi, bija uzsūkusi viņam uz kakla zilumu. Pēc kāda laika zēnam sākās spēcīgi krampji, kad viņš jau bija mājās kopā ar savu ģimeni. Radinieki izsauca ātro palīdzību, tomēr zēna glābšana vairs nebija mediķu spēkos. Kā nāves iemesls tika minēta trieka.
“Manas karjeras laikā tas ir bijis kas nedzirdēts,” saka ārsts Džuliāns Orenštiens. “Triekas jauniešiem, kuri ir jaunāki par 18 gadiem, ir novērojamas ļoti reti. Tomēr visos retajos gadījumos, kad kaut kas tāds ir noticis, iemesli tam ir bijuši visneparastākie.
Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kādēļ ziluma dēļ puisis nomira!
Tevi noteikti interesēs
- Draudzene Aiva palūdza man nedēļu paturēt viņas koferi – pagāja trīs gadi, un viņa tā arī neatgriezās tam pakaļ
- “Nolēmu vīra vārdu un uzvārdu ierakstīt Tinderī – izrādījās, ka viņš ir vientuļš un viņam nav bērnu”
- Volodina atklāj četras horoskopa zīmes, kurām 2026. gada 9. marts solās būt īpaši veiksmīgs
- Kāda kliente nepatīkami pārsteigta par “Drogas” pārdevējas izteikumiem: “Tas nav smuki”
- Draudzene Signe pasūtīja pusdienas uz 600 eiro, domādama, ka es “maksāju par visu”; viesmīlis atnesa čekus un es aizgāju
- Viena no Latvijas lielveikalu ķēdēm piedāvās klientiem jaunu apmaksas veidu: “Mēs maināmies līdzi laikam”







