“War and Peas” komiksus veido divi gudras galvas kopā salikuši cilvēki no Vācijas-Francijas robežas – viņu humora izjūta ir nepārspējama.
Džonatans Kuncs ir pasniedzējs mākslas skolā, un Elizabete Piča strādā par komiksu mākslinieci. 2011. gadā šīs galvas apvienojās, lai kopā sāktu publicēt komiksus internetā.
Viņu komiksi parasti ir saistīti ar nepiepildītām vēlmēm un modernās sabiedrības traģēdijām, ietverot tādus varoņus kā robotus, spokus un pat ļoti inteliģentus suņus.
Šajos komiksu stāstos ir iekļautas ikdienas lietas, ietverot arī melno humoru. Ar saviem darbiem Piča un Kuncs sāk iegūt zināmu popularitāti. Mēs esam apkopojuši viņu labākos darbus un tos iztulkojuši!
Lasi vēl: Franču komiķis pamatīgi izņirgājas par ātruma radariem
Šķir lapu tālāk, lai redzētu viņu veidotos komiksus!
Tevi noteikti interesēs
- Tikai divām Zodiaka zīmēm decembris nesīs izaicinājumus: pienāks grūtāki laiki
- Kad ir vislabākais laiks, lai stādītu kokus dārzā: agronomi snieguši skaidru atbildi
- 4 Zodiaka zīmes līdz 2025. gada beigām gūs panākumus: beidzot pienāks tas, ko viņi gaidīja tik ilgi
- To labāk nepateikt pat vistuvākajiem: 5 padomi no austrumu gudrajiem
- Ko nekad nevajadzētu stādīt pēc sīpoliem — liela daļa dārzkopju pieļauj vienu un to pašu kļūdu
- Vairs nepērku šādu zivju veidu: kuru labāk atstāt veikalā un kā izvēlēties svaigu — uzzināju nejaušā sarunā ar Daugavpils kasieri







