Selfija jeb pašbildes jēdziens ir zināms gandrīz katram – vai tā ir sava jaunā matu griezuma parādīšana vai lielīšanās ar sapņu ceļojuma galamērķi.
Tagad jaunā pētījumā ir noskaidrots, ka visus, kuri uzņem pašbildes, var iedalīt trīs kategorijās atkarībā no fotogrāfijas mērķa.
Brigema Janga universitātes (ASV) zinātnieki pētīja sociālo tīklu tendences, lai sagrupētu sevis fotografētājus trīs kategorijās.
VIDEO:
Rezultātā tika izšķirtas trīs kategorijas – komunikatori, sevis publicētāji un autobiogrāfi.
Lasi vēl: Smieklīgi FOTO: Tēvs atveido meitas “selfijus”, internets ir sajūsmā!
Lai uzzinātu, kas raksturo katru kategoriju un pie kuras piederi tu, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Noskaidrots, kurā maršrutā kursē visskaistākais “Rīgas satiksmes” tramvajs un cik tas ir izmaksājis (+ VIDEO)
- “Šie salāti ir pārāk lēti viesiem”: vīra māsai nepatika mans svētku galds, bet viņa nezināja kas stāv dāvanā zem eglītes
- Seni ticējumi un zīmes par 8. decembri: ko patiesībā nozīmē, ja šīs dienas rītā satiekat baltu kaķi
- Banāni vairs nebrūnēs tik ātri, ja glabājot tiem pievienosi vienu pavisam vienkāršu virtuves lietu
- “Man šobrīd diemžēl nav nekā iepriecinoša”: meteorologs Toms Bricis nāk klajā ar šīs nedēļas laika prognozēm un atklāj, kādi būs Ziemassvētki
- No 1.janvāra CSDD TA gaidāmi jauni noteikumi: ”Diemžēl daļai autovadītāju būs lielas izmaksas”








