Kāda sieviete nesen apmeklēja Stenleja Medicīnisko koledžu un slimnīcu Čennai pilsētā, Indijā. Viņa sūdzējās par “niezošu, lienošu sajūtu” savā deguna dobumā, kas izraisīja lielas sāpes.
Pēc divām vizītēm slimnīcā ārsti 42 gadus vecajai sievietei paziņoja, ka dīvainās sajūtas droši vien rodas no saaukstēšanās vai kāda izauguma deguna dobumā.
Bet tad, kad sieviete devās uz vēl trešo pārbaudi, ārsti ar šausmām saprata patiesību.
Lasi vēl: Zēns īsi pēc 10. dzimšanas dienas mirst pēc tam, kad vecāki atrada šos plankumus uz viņa kājām
Tevi arī varētu interesēt
Lai uzzinātu, ko ārsti tur atrada, kā tas tur iekļuva iekšā un kā tika dabūts ārā, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Satikos ar vīrieti un līdz ausīm iemīlējos, bet viņš izvirzīja vienu nosacījumu, un tagad es nezinu, kā rīkotiesby Rinalds Bergmanis
- Zinoši dārznieki dārzā izmanto kanēli: iemesli, kāpēc to darīt, ir ļoti pārliecinošiby Laura Blūma
- Parādu savu grūbu recepti — ģimene ēd kā piedevu un prasa vēlby Rinalds Bergmanis