Iemīlējušies pārīši riskē ar dzīvību, lai nofotografētos viens otra apskāvienos vakuuma iepakojumā – tādi dīvaini attēli nākuši modē Tokijā.
Fotogrāfs Hals Kavaguti iepako cilvēkus vakuumā, izsūknējot no polietilēna maisa gaisu. Viņam ir tikai dažas sekundes, lai nofotografētu iegūto rezultātu, citādi cilvēki sāks smakt.
Lasi vēl: FOTO: Šis pāris ir precējies jau 37 gadus, bet katru dienu ģērbjas saskaņoti. Iedvesmojoši!
Nākamajā lapā lasi šo dīvainību skaidrojumu!
Tevi noteikti interesēs
- Rīgas pārtikas tehnoloģe atklāja, kuriem veikalā nopērkamajiem pusfabrikātiem labāk iet ar līkumu, pat ja cena šķiet pievilcīga
- Volodinas prognoze: 30. janvāris solās būt ļoti veiksmīgs četrām zodiaka zīmēm, kuras izjutīs īpašu Visuma labvēlību
- “Nekad nebiju saskāries ar tādu nekaunību” – pēc paziņu lūguma izmitināja meiteni Rīgas centrā, bet vēlāk nācās palūgt aiziet
- Ministri sāk diskusijas par īpašu atbalstu: kurām mājsaimniecībām pienāktos kompensācija par janvāra bargo salu
- Apprecējos ar divdesmitgadnieci un kļuvu par “maku ar kājām”
- Skarbā dzīve Latgalē; Edgars ar Līga dalās piedzīvotajā jeb kāpēc laukos vairs nav viegli







