Sezonāls vasaras darbs, kur vienīgais, kas tev jādara, ir jāceļo, jādzer alus un jāraksta blogs – izklausās labi, ne? Pieteikties var līdz 26. martam!
Ja ceļošana, alus dzeršana un bloga rakstīšana ir kas tāds, kas tev būtu pa spēkam, tad piesakies! Šajā sezonālajā vasaras darbā varēsi nopelnīt 12 000 ASV dolāru un ne centa nemaksāt par ceļa izdevumiem un alu. Uzņēmums, kas piedāvā šādu vakanci, par kritēriju ir noteicis tikai 18 gadu vecumu un 26. martu kā pieteikšanās termiņu.
Lasi vēl: Tagad eksistē “Alus joga”, un tas ir vienīgais jogas veids, kāds pasaulei vajadzīgs: interesanti!
Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kāds uzņēmums piedāvā šādu vakanci!
Tevi noteikti interesēs
- Sinoptiķi brīdina par krasām izmaiņām – gaidāma nedēļu ilga dabas kaprīze
- “Tas nebija viegli”: Andris Bulis vaļsirdīgi par savu smagāko posmu uz Dailes skatuves
- “Braucu pa pilsētu, apturēja likumsargi un uzreiz atrāva aizmugurējās durvis”: stāstu kāpēc
- Lietas, ko dārzā labāk nedarīt: par nepareizu rīcību pavasarī pašvaldības likumsargi var piemērot sodu pat līdz 1000 eiro
- Barga ziema un nekādas apkures: Vācijā neparastais daudzīvokļu nams pārsteidz ar pirmiem rezultātiem
- Liela daļa latviešu sākoties pavasarim pieļauj kādu būtisku kļūdu un var iedzīvoties uz 700 eiro soda







