Ja tu vēlies Manhetenas kokteili, tad meklē kādu no Ņujorkas, ja vēlies mohito, meklē kubieti, bet, ja vēlies kārtīgu martini, tad meklē itāli – īpaši jau Alessandro Palacī. Viņš atklāj, kā pagatavot ideālu martini.
Alessandro Palacī ir īsts itāļu bārmenis, kurš ideālos martini jauc Anglijā, Dukes Hotel viesnīcā. Klīst runas, ka leģendārais citāts “shaken, not stirred” no Džeimsa Bonda filmas ir viņa teiciens. Lai gan Alessandro ir pret stingriem Martini pagatavošanas noteikumiem, viņš ir gatavs pamācīt visiem, kā martini kokteili jauc viņš pats!
Lasi vēl: Viņš devās iedzert, bet atgriezās atpakaļ kā vienīgais izdzīvojušais visā pilsētā
Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kā pagatavot ideālo martini!
Tevi noteikti interesēs
- Mana Rīgas dzīvokļa kaimiņiem nav domofona, tāpēc viņu viesi zvana man: nolēmu beidzot rīkotiesby Rinalds Bergmanis
- Draugs no Sibīrijas iemācīja man kurināt krāsni tā, lai ietaupītu malku un mājās vienmēr būtu siltiby Rinalds Bergmanis
- Mēness diena 15. septembrī: ko šajā dienā nedrīkst darīt, lai nepiesauktu naudas trūkumuby Laura Andersone