Sakarā ar mākslīgā intelekta un robotikas attīstību seksa preču/pakalpojumu industrijā, nav nekāds brīnums, ka sabiedrībā nākas nospraust jaunas robežas par to, kas ir un kas nav pieņemams pāru attiecībās. Pētījuma rezultāti šajā jautājumā pārsteidz!
Pētījumu par cilvēku attieksmi pret seksu ar lellēm-robotiem ierosināja seksa leļļu un robotu ražotājs “Lumidolls”, kuri pētījuma ietvaros ieguva atbildes uz tādiem jautājumiem kā: vai sekss ar robotu tiek uzskatīts par krāpšanu, vai ir bijusi personīga vēlme nodarboties ar seksu ar robotu, vai pāra attiecību uzsākšana ar robotu ir pieņemama, vai pret robotiem ir jāizturas ētiski, kā arī cilvēki tika aicināti izteikt prognozes par robotu ienākšanu cilvēku personīgajās dzīvēs. Pētījumā piedalījās ikviens brīvprātīgais Lielbritānijas iedzīvotājs, kas sasniedzis pilngadību.
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, ko atklāj pētījums!
Tevi noteikti interesēs
- Rīdzinieks pārcēlās uz nomaļu, sen aizmirstu ciematiņu Latvijas dziļākajos laukos un pamatīgi to nožēloja: stāstu kāpēc
- “Lāci no cūkas vairs neatšķir!”: piektdien Ogres novadā manīts brūnais lācis, tomēr šī “tikšanās” beigusies nelāgi
- Īpašnieks, izliekoties par parastu viesi, ieradās savā kafejnīcā: stāstu, kāds bija viņa nolūks
- Mans kaimiņš, kurš gadiem ilgi mani atbalstīja, aiz sevis atstāja noslēpumu, ko atklāju tikai pēc viņa aiziešanas
- Pēc trim Latvijā pavadītiem gadiem japānis atgriezās dzimtenē, bet tur viņam viss pēkšņi šķita dīvains – atklāj kāpēc
- Es piecus gadus tirgoju preces ceļmalā par centiem, līdz pie manis piebrauca liels melns džips un deva man vienu padomu







