Brazīliete Vanesa Rufīno dzīvo Latvijā jau deviņus gadus. Ar savu vīru, kurš ir latvietis, viņa iepazinās Brazīlijā un neilgi pēc tam apprecējās.
Lai arī pāris šobrīd ir izšķīries, abiem ir kopīgi bērni un Vanesa neplāno atgriezties Brazīlijā, jo viņai te patīk, savukārt dzimtenē ir bīstami.
Uz jautājumu, kas Vanesai Latvijas vīriešos visvairāk nepatīk un ko visgrūtāk ir pieņemt, brazīliete atbildēja, ka egoisms.
Lasi vēl: Sieviete uzskata, ka viņai ir pasaulē lielākās mazās kaunuma lūpas (+FOTO/VIDEO)
“Man tas ļoti nepatīk,” saka Vanesa “STV Pirmā!” raidījumam “Starp mums runājot”. “Ne tikai vīrieši, cilvēki mēs esam tādi. Es ļoti centos nebūt egoiste un nedomāt tikai par sevi.”
Rufīno uzskata, ka ir būtiski citus cilvēkus nenosodīt. Tā vietā vajadzētu padomāt, kā tieši var cilvēkam palīdzēt.
“Es nekad nebūšu bagāta, viss, kas man ir – es dodu visiem, es dalu ar visiem. Dzīve… Ko es ņemšu līdzi? Neko. Tikai labus momentus un labus cilvēkus, tas ir pats galvenais,” uzskata Vanesa.
Lai noskatītos sarunas video ar Rufīno, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Likums tomēr netiks apstiprināts: līdz konkrētai platībai mājas varēs būvēt bez iestāžu iesaistes
- ”No kaimiņmājas skursteņa nāk dūmi uz mūsu māju un viss smird”: vai mājas īpašnieku var sodīt
- Latvijas ūdenssaimniecības uzņēmumi var pieprasīt dzīvokļos dzīvojošajiem uzstādīt šo ierīci: ”Visiem vajadzēs”
- Īsts biezpiena ziemas gardums 10 minūtēs: vienmēr turu biezpiena paciņu ledusskapī tikai šai receptei, jo mājnieki to lūdz atkal un atkal
- Klimatologi pēc ilgas analizēšanas baidās par gaidāmo vasaru: ”Pagaidām prognozes neliecina neko mums labu”
- Vairs nekādas vārīšanas katru dienu: šīs bietes ir mans ziemas atklājums – sagatavoju pilnu katlu un izmantoju gan salātos, gan kā piedevu








