7 gadus vecā Odrija Neterlija cieš no kaulu smadzeņu mazspējas sindroma, tomēr tas nekad atturējis viņu dejot – daudz, aktīvi un talantīgi!
Viņa sāka mācīties dejot jau viena gada vecumā un, kaut arī viņas stāvoklis prasa pastāvīgu medicīnisko aprūpi, kopš tā laika viņa dejošanu nav pārtraukusi un arī negrasās to darīt.
Drosmīga un piemīlīga meitene!
Avots: mindbodygreen.com
Tevi noteikti interesēs
- 55 gadus vecs vīrietis no Jelgavas atklāj, kāpēc sievietēm, kuras neatbilst viņa skaistuma standartiem, nepiedāvā otro randiņuby Rinalds Bergmanis
- Tehnoloģiju eksperts paskaidroja, kāpēc krāpnieki paši pārtrauc zvanu, kad abonents nospiež atbildēšanas poguby Sandra Vīgante
- Jūlijā jāpaspēj izdarīt šīs 4 lietas ar kartupeļiem: tie ir nosacījumi lieliskai ražaiby Laura Andersone