Aizsērējums izlietnē pazudīs kā nebijis: ieberiet notekā 2 ēdamkarotes pašgatavota līdzekļa un vienkārši noskalojiet

 

Ko vēl ieteica draudzene

Vēl man pastāstīja vairākus veidus, kas arī darbojas. Varbūt kādam derēs labāk nekā mans “sāls + soda”.

Parastais etiķis. Jā, jā, tas pats, ko pievienojam salātiem. Viens glāze etiķa notekā — un atstāt uz pusstundu. Tad ieslēdz karstu ūdeni, un viss jāizskalo.

Citronu sula. Dažreiz to lej kopā ar etiķi — pa glāzei katra. Nesajauc, vienkārši lej pēc kārtas. Tādas maisījuma smarža, protams, ir uz gaumi.

Veļas pulveris. Šeit viss vienkārši: viena glāze pulvera uz 5 litriem karsta ūdens. Izmaisīju — un lēnām lej izlietnē. Pusstundas laikā izskalo ar ūdeni. Saka, ka ļoti labi palīdz no taukiem un nogulsnēm.

Citronu skābe. Tas ir īsts atradums! Pāris paciņas uz katlu verdoša ūdens. Ja caurules ir plastmasas, ļauj ūdenim nedaudz atdzist. Leju notekā, gaidu apmēram 15 minūtes. Dažreiz — divi piegājieni, un viss ir gatavs.

Un, beidzot, pāris padomi, balstīti uz manām kļūdām.

Nemaisiet ķīmiju ar ķīmiju. Seriāls. Reiz tā izdarīju — vannas istabā bija neiespējami elpot, nācās atvērt logus un evakuēt visus mājiniekus.

Trosīte — ne vienmēr labākais draugs. Īpaši vannas istabā. Var sabojāt sifonu, un tad 11 vakarā jāmeklē santehniķis.

Ķīmiju lietojiet tikai cimdos. Neizrādieties par varoni. Tur ir sastāvi, ka nebūs viegli. Un, ja āda ir jutīga — labāk vispār turieties tālāk.

Izņemiet visu no izlietnes. Īpaši, ja izmantosiet kaut ko jaudīgu. Trauki var sabojāties, pārtikas paliekas var atkal aizsprostot noteku, un sanāks “it kā nemaz neiztīrījāt”.

Lasi vēl: Gliemeži bēg kā no uguns: viens līdzeklis, kas padzīs šos kaitēkļus

Un viss. Dalos ar savu metodi, jo reiz arī mocījos un nezinu, ko darīt. Ceru, ka noderēs arī jums. Un, ja jums ir savi pārbaudīti paņēmieni — pastāstiet, būs interesanti salīdzināt!