Latvijā labi zināmais aktieris Andris Bērziņš vairs nav rīdzinieks – viņš kopā ar sievu pārdevuši dzīvokli un pārvākušies uz dzīvi mājā, kas atrodas mežā.
Edgara Orlova materiālā “Pārdevis dzīvokli un pametis Rīgu” izdevumā “Privātā Dzīve” tiek izklāsīts, ka ar lēmumu abi ir ļoti apmierināti, un par šādu soli sapņojuši jau sen.
Dzīvoklis piederēja sievai Inesei un tajā viņi mājoja nu jau pēdējos 8 gadus! Dzīvoklis pārdots vien salīdiznoši nesen, bet jaunajā mājoklī viņi vēl nav pārvākušies, jo mājiņā vēl jāveic remonts.
Lasi arī: Puisis pazemoja meiteni viņas izskata dēļ. Viņas atriebība bija skaista: viņam atliek tikai skatīties bildes
Mājiņa, kuri viņi nopirkuši dzīvokļa vietā, ir 200 gadus veca un atrodas mežā. Kamēr remontdarbi nav noslēgušies, Andris ar sievu dzīvo pie draugiem.
Kā žurnālam saka pats aktieris, mājiņa izskatās tieši tā, par kādu viņš esot sapņojis visu savu dzīvi. Precīzu atrašanās vietu savam jaunajam mājoklim aktrieris gan neatklāj.
Ikdienā gan aktierim tik viegli neklājas!
Šķir otru lapu, ko Bērziņš saka par savu ikdienas dzīvi
Tevi noteikti interesēs
- Latviešu dziedniece aicina sekot 12 ticējumiem sēru laikā, kad viņsaulē aizgājis jums tuvs cilvēks
- Ja jūsu dzimšanas datumā ir šie maģiskie skaitļi, jūs esat gluži kā sargeņģelis saviem tuvajiem
- Kā pasargāt galvu no aukstuma un izskatīties skaisti: galvassegas izvēle sievietēm 50+
- Kāpēc mīloši vecāki jūtas vientuļi vecumdienās
- “Tāpēc latviešu sievietes ir redzamas no tālienes”: mēs neizskatāmies pēc eiropiešu sievietēm vairāku iemeslu dēļ
- Kāpēc gaļa cepeškrāsnī izžūst un kā no tā izvairīties: ceļvedis sulīgam rezultātam